Vito czy Sprinter? Porównujemy dwa praktyczne auta użytkowe z oferty Mercedesa

redakcja
16.10.2019 13:01
autor
open-image
Auta użytkowe z gamy Mercedes-Benz to jedne z najpopularniejszych i najbardziej dopracowanych konstrukcji na rynku. Szczególnym uznaniem cieszy się tutaj Vito oraz Sprinter. Jak dobrać te auta do własnej firmy?
  • Największa zaletą gamy użytkowych aut Mercedes-Benz jest możliwość łatwego dopasowania ich do swoich potrzeb. Każdy model występuje w wielu wariantach - od osobowych, przez dostawcze, aż po dedykowane zabudowy. Pozwala to na komfortowe stworzenie pojazdu idealnie spełniającego oczekiwania firmy i użytkownika.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Mercedes Vito to idealna opcja dla tych, którzy potrzebują większej przestrzeni ładunkowej, ale jednocześnie nie muszą mieć bardzo dużego samochodu. Dzięki różnym długościom nadwozia (od 4895 mm do 5370 mm) Vito sprawdzi się nie tylko w mieście, ale i także na dłuższych dystansach. Przestrzeń ładunkowa, która może mierzyć nawet do 6,6 m2, wyposażona jest w wiele punktów mocowania, co ułatwia przewożenie najróżniejszych przedmiotów, także tych mniej foremnych.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Sprinter oferuje jeszcze większe pole do popisu przy indywidualizacji zamawianego auta. Tutaj nie tylko możemy wybrać rodzaj nadwozia i zabudowy, ale także napęd - przedni, tylny lub na cztery koła. Różne warianty dopuszczalnej masy całkowitej (od 3 do nawet 5,5 tony) uł Pozwala to na łatwe dostosowanie samochodu do potrzeb firmy oraz do możliwości kierowców - w niektórych wariantach konieczna może być już wyższa kategoria prawa jazdy.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Czasy, w których użytkowe Mercedesy były prostymi samochodami ze skromnym wyposażeniem są już dawno za nami. Zarówno Vito jak i Sprinter oferują szereg nowoczesnych rozwiązań. W obydwu modelach znajdziemy zaawansowane światła LED, które doskonale oświetlają drogę przed autem. Mamy tutaj także komplet systemów asystujących - od aktywnego tempomatu po systemy utrzymywania pasa ruchu.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Na pokładzie Mercedesa Sprintera może się znaleźć także najnowszy system multimedialny w portfolio tej marki - MBUX. Korzysta on ze sztucznej inteligencji, która „uczy się” naszej naturalnej mowy. Dzięki temu możemy sterować wieloma funkcjami auta wypowiadając normalne zdania, a nie specjalnie przygotowane komendy.
   SPRAWDŹ CENĘ
  • Mercedes przygotował dla przedsiębiorców specjalną ofertę, dzięki której zakup Vito i Sprintera to czysta formalność. Leasing Lease&Drive zapewnia raty w wysokości 1% wartości samochodu. W efekcie Vito można mieć już za 1295 zł netto miesięcznie, zaś Sprintera za 1485 zł netto. Co więcej, wszelkie formalności są ograniczone do minimum, zaś wiele aut jest dostępnych od ręki.
   SPRAWDŹ CENĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.