Top 5 | Ogłoszenia tygodnia

Szukacie nietuzinkowego coupe, zadbanego zabytku, a może cenowej okazji? W naszym rankingu co tydzień znajdziecie najciekawsze oferty używanych aut z serwisu bezpłatnych ogłoszeń motoryzacyjnych Autotrader.pl
Chevrolet Camaro Chevrolet Camaro Chervolet

Chevrolet Camaro 2SS RS 2010 r.

Współczesne wcielenie legendarnego pony cara na liście zalet ma nie tylko widlastą "ósemkę" o mocy 426 koni, niewielki przebieg (6000 km) i bogate wyposażenie. Dopóki Camaro nie będzie dostępne w oficjalnej europejskiej sieci sprzedaży Chevroleta, dopóty niewielkie są szanse, że spotka na drodze swojego odpowiednika. To wszystko w cenie 169 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia i więcej zdjęć auta znajdziecie tutaj.

100 lat Chevroleta - GALERIA

Camaro wyprzedza Mustanga - WIĘCEJ

Volkswagen Polo Volkswagen Polo Volkswagen

Volkswagen Polo 1.2 2002 r.

Poręczny i sprawdzony - Volkswagen Polo z 1,2-litrowym benzyniakiem sprawdzi się zarówno w mieście, jak i poza nim, nie rujnując domowego budżetu. Egzemplarz z 2002 roku ma na liczniku jedynie 67 tys. km, ma pełną dokumentację i pochodzi z krajowej sieci sprzedaży.

Szcegóły ogłoszenia i dodatkowe zdjęcia znajdziecie tutaj.

Volkswagen, który zużywa 1 l ON/100 km - WIĘCEJ

Volkswagen rezygnuje z Silnika Roku?

BMW 316 BMW 316 BMW

BMW 316i 2010 r.

Auta wygrane w loteriach SMS-owych mogą być atrakcyjnym kąskiem na rynku samochodów używanych. Jeśli myślicie o zakupie takiego samochodu, warto śledzić internetowe serwisy ogłoszeniowe w poszukiwaniu konkursowych okazji.

Przykład? Czarne BMW 316i z benzynowym silnikiem o mocy 122 koni kosztuje 85 tys. zł, czyli o ponad 25% mniej niż w salonie. Tam cena najtańszej "trójki" wynosi 115 400 zł. Auto ma fabryczną gwarancję producenta.

Szczegóły ogłoszenia i dodatkowe zdjęcia znajdziecie tutaj.

Używane BMW serii 5 (E60/E61) - WARTO?

BMW X1 kończy z rzędowymi "szóstkami" - WIĘCEJ

Honda CRV Honda CRV Honda

Honda CR-V 2.4 2007 r.

4-letnia Honda CR-V największy spadek wartości ma już za sobą. Wersja sprowadzona z USA kusi automatyczną skrzynią biegów. Właciciel obiecuje, że samochód jest w doskonałym stanie i pokonał dopiero 10 tys. km.

Szczegóły ogłoszenia i dodatkowe zdjęcia znajdziecie tutaj.

Honda Accord wjeżdża w nowy sezon - GALERIA

CR-Z z kultowym silnikiem K20 - WIDEO

Wołga Wołga Wołga

GAZ-21 Wołga 1962 r.

Wschodni klasyk to pierwszy model Wołgi wyprodukowany w zakładach GAZ-a. Egzemplarz jest sprawny i nadaje się do renowacji. Właściciel wycenił go na 15 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia i dodatkowe zdjęcia znajdziecie tutaj.

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Moskwicz prawie jak Mustang - GALERIA

Więcej o: