Czy to koniec 'The Grand Tour'? Coraz więcej plotek

Kilka dni temu pojawiło się sporo doniesień na temat motoryzacyjnego show prowadzonego przez eks-trójkę z Top Gear. Informatorzy donoszą, że program zakończy żywot po zakończeniu emisji trzeciego sezonu.
1 Odcinek specjalny Grand Tour Odcinek specjalny Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Jednym z pierwszych informatorów był brytyjski dziennik Daily Mail. Dziennikarz powołujący się na anonimowe źródła napisał, że to już koniec programu. Żaden z prowadzących nie podpisał nowego kontraktu i nic nie wskazuje na to, żeby tak się stało.

2 The Grand Tour The Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Na tą publikację szybko zareagował producent The Grand Tour, Andy Wilman. Napisał krótkie oświadczenie o tym, że ekipa skupia się obecnie na produkcji trzeciego sezonu. Chwilę po tym Jeremy Clarkson wyraził zaskoczenie na Twitterze, że ktoś w ogóle bierze na poważnie rewelacje z Daily Mail. Richard Hammond i James May milczą w tej sprawie.

3 The Grand Tour The Grand Tour fot. Amazon

Czy to koniec "The Grand Tour"?

Doniesienia o zakończeniu produkcji The Grand Tour mogą być związane z plotkami o powrocie Clarksona do telewizji ITV, gdzie miałby prowadzić quiz w stylu "Milionerów". Sprawy nie komentuje Amazon - internetowy gigant zainwestował 250 mln dolarów w trzy sezony motoryzacyjnego show.

Komentarze (27)
The Grand Tour - sezon 3
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • vounsky

  Oceniono 15 razy 3

  Co za bzdury pitolicie, sezon 2: 94% audience score na rottentomatoes, 8,5 srednio za odcinek na imdb.
  Katastrofa...

 • Gość: HK

  Oceniono 21 razy 3

  Szkoda, że Clarkson zachował się jak burak. 22-gi sezon , czyli ostatni ich Top Gear był świetny. Teraz mamy dwie produkcje, ale żadna nie jest nawet blisko TG. Grand Tour znudził mnie okrutnie, w TG Le Blanca jest jakoś sztucznie. Nie ten flow co kiedyś, żarty trochę na siłę... aczkolwiek trudno nie odnotować postępu - seria 25 póki co daje radę. Może przynajmniej Hammond i May gościnnie będa się pojawiać w nowym TG?

 • Gość: dre

  Oceniono 51 razy 3

  A ja się dziwię, że w ogóle robią trzecią serię - to tylko wymóg kontraktu chyba, bo ewidentnie Panowie się zużyli koncepcyjnie, a chemia między nimi też już nie ta co kiedyś...

 • pab-blo

  Oceniono 10 razy 0

  W GT wciąż widać w nich pasę, więc raczej nie zrezygnują ze współpracy. Clarkson zachował się jak palant, ale gdyby posypał głowę popiołem i publicznie się ukorzył mógłby powrócić z zesłania do BBC. Niestety, w nowym TG z prowadzących tylko Le Blanc daje radę. I dowcipy jakieś nie te. A GT gorsze, bo budżety i możliwości chyba mniejsze.

 • stach_79

  Oceniono 16 razy -2

  Ja juz przestalem ogladac po wywaleniu go z BBC... Top Gear i tylko to. Dobrze ze ta zenade koncza.

 • Gość: marrob

  Oceniono 28 razy -6

  Zaraz zostanę opluty i zwymyślany ale napiszę prawdę. Dla mnie Top Gear to był najbardziej debilny program motoryzacyjny. W sam raz dla takich którzy uwielbiaja być traktowani przez prowadzących (a w zasadzie prowadzacego) z "kopa". Milczcie czeresniaki i słuchajcie: najinteligentniejszego, najmadrzejszego , najwiekszego znawcę samochodów, najprzystojniejszego, najlepszego kierowcę itp, itd. Słuchajcie MNIE, J.Clarksona! Coś w sam raz dla zakompleksionych i pozbawionych mózgu. W tym Polaków jak widać:(

 • pe_ro

  Oceniono 59 razy -31

  Dla mnie Clarkson powinien być wywalony na "zbity ryj" za swoje rasistowskie teksty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX