Oto najlepsze samochodowe wnętrza

Bartosz Sińczuk
08.04.2013 07:58
A A A
Już trzeci rok z rzędu, amerykański Ward's Automotive wybrał najlepsze samochodowe wnętrza. W których modelach dziennikarze czuli się najlepiej?

Fot. Lexus

W poszukiwaniu najlepszych samochodowych wnętrz, dziennikarze dokładnie przyjrzeli się kabinom nowych lub gruntownie odświeżonych modeli, które w ciągu ostatniego roku pojawiły się na amerykańskim rynku. Każde auto wykorzystywane było do codziennych, rutynowych zadań, jak dojazdy do pracy, wizyta w hipermarkecie czy weekendowy wypad za miasto. W rankingu Ward's oceniana jest bowiem nie tylko atrakcyjność wnętrza, ale również jego ergonomia, jakość wykonania, a także poziom bezpieczeństwa i komfortu, jaki oferuje.

Chociaż zestawienie dotyczy aut sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych, wśród zwycięzców można również znaleźć kilka modeli oferowanych w Europie. Jesteśmy przekonani, że będziecie zaskoczeni, o jakie modele chodzi. Żeby podgrzać nieco atmosferę, zdradzimy, że w tegorocznej edycji rankingu rządzą marki azjatyckie, a nie niemieckie... No cóż, zobaczcie sami.

Oto dziesięć najlepszych samochodowych wnętrz według dziennikarzy magazynu Ward's Automotive, przedstawionych w kolejności alfabetycznej.

Zobacz także
Komentarze (23)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zajzajer71

  Oceniono 56 razy 42

  A u nas najbardziej się podoba Golf ze swoim kokpitem z lat 80 tych. tapicerką a'la szmata do podłogi.

 • recsiu

  Oceniono 34 razy 18

  Polacy wzorem amerykanow powinni przestac kupowac czarne ponure dziadowe praktyczne wnetrza a zaczac wybierac jasne wykonczenie. Moze by sie im w glowach porozjasnialo troche. No i dresy jasne moznaby zalozyc bez obawy ze zadek sie pobrudzi od tej praktycznej brudnej i zapuszczonej tapicerki.

 • szakez

  Oceniono 30 razy 14

  Gdzie jest VieśWagen!!!!!!???????????????

 • rr0309

  Oceniono 12 razy 10

  Kocham amerykańskie samochody- zwłaszcza za niskie ceny i duże pojemności.

 • tylkoturbobenzyna

  Oceniono 19 razy 5

  A gdzie Golf CZY w tedeiku ??? No pytam się, gdzie ?!

 • sselrats

  Oceniono 11 razy 5

  1. Dajcie se spokoj z tym czarnym plastikiem wszedzie.
  2. Zobaczcie Buick Lacrosse

 • lukasz2010

  Oceniono 12 razy 2

  Slajdy ssą :)
  unpaginator.com

 • Gość: Michau

  Oceniono 1 raz 1

  Tą listę ułożył jakiś Japończyk z kolegą Bobem z USA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX