Wyprzedaż rocznika 2019 w Seacie. Sprawdzamy co oferuje ten hiszpański producent

Oferta Seata nigdy nie była tak bogata jak teraz. Co więcej, dzięki wyprzedaży rocznika ceny modeli tej marki stały się niezwykle kuszące. Sprawdzamy co można znaleźć w salonach tej marki.
Seat Arona Seat Arona Seat

Stylowo na co dzień

Seat Arona to miejski crossover, który w stosunkowo kompaktowym nadwoziu łączy wiele zalet. Jest zdecydowanie bardziej przestronny od Ibizy, a dzięki zwiększonemu prześwitowi nie ma problemów z bocznymi drogami czy miejskimi krawężnikami. Co więcej, Seat Arona oferuje bardzo bogate wyposażenie. W tym modelu znajdziemy między innymi ledowe światła przednie, zaawansowany system multimedialny czy komplet systemów bezpieczeństwa, zawierających nawet aktywny tempomat. Dzięki wyprzedaży Seat Arona jest także dużo tańszy - korzyści wynoszą tutaj nawet do 5 000 zł.

Seat Ateca Seat Ateca Seat

SUV na każdą okazję

Seat Ateca to złoty środek w gamie SUV-ów tego producenta. Samochód ten łączy wymiary znane z aut kompaktowych z większą przestronnością oraz przede wszystkim wysoką użytecznością. Szeroka gama jednostek napędowych w połączeniu z dostępnym tutaj napędem na cztery koła pozwala na skonfigurowanie auta zgodnie z własnymi potrzebami. Szereg pakietów wizualnych pozwala z kolei na dopasowanie samochodu do własnych upodobań - można z łatwością nadać mu eleganckiego lub sportowego charakteru. Przestronne wnętrze zadowoli z kolei mniejszą rodzinę - ten model dobrze sprawdzi się w takiej roli. Co więcej, oferta dla Seata Ateca jest bardzo kusząca - rabaty i korzyści sięgają tutaj aż 8 000 zł.

Seat Tarraco Seat Tarraco Seat

Rodzina na swoim

Największy model Seata, czyli Tarraco, to prawdziwy przyjaciel dużej rodziny. Nawet siedem miejsc, ogromny bagażnik i bardzo dużo przestrzeni w drugim rzędzie pozwala na komfortowe podróżowanie na długich dystansach. Co więcej, jest to pierwszy model z nowej linii stylistycznej tej hiszpańskiej marki, dzięki czemu wyróżnia się z tłumu innych modeli. Tarraco nie tylko cieszy bardzo bogatym wyposażeniem, w skład którego wchodzą takie elementy jak ledowe światła przednie, zaawansowany system multimedialny, elektroniczni asystenci z zakresu bezpieczeństwa czy zaawansowany system napędu na cztery koła, ale także doskonałym wykończeniem. Teraz jeszcze do tego wszystkiego dołącza rewelacyjna oferta finansowa. Model ten można mieć już za 999 złotych netto miesięcznie. Dostępny jest także preferencyjny leasing 101%, który ułatwia zakup tego modelu.

Więcej o: