SUV w cenie auta kompaktowego? W abonamencie jest to możliwe!

Kto powiedział, że zakup SUV-a musi oznaczać duży wydatek? Wybierając odpowiednie finansowanie można zrobić to wydając małą kwotę, co idealnie pokazuje oferta Carsmile.
Nissan Qashqai Nissan Qashqai Nissan

Najlepszy z SUV-ów

Na rynku jest wiele samochodów z segmentu kompaktowych SUV-ów, jednak tylko jeden z nich od lat niezmiennie dzierży tytuł lidera i bestsellera. Mowa oczywiście o Nissanie Qashqai, który od swojego debiutu niezmiennie utrzymuje mocną pozycję i przyciąga miliony klientów na całym świecie. Jest to w dużej mierze zasługa kombinacji sprawdzonych oraz nowoczesnych rozwiązań z klasyczną, acz ciekawą stylistyką. Najważniejsze jest też to, że zyskujemy przy tym przestronne wnętrze oraz rzecz cenną dla niektórych kierowców, czyli zwiększony prześwit.

Nissan Qashqai 1.3 DiG-T DCT Nissan Qashqai 1.3 DiG-T DCT fot. Piotr Mokwinski

To wszystko nie musi być drogie

Niektórzy uważają, że SUV-y ze względu na swoją konstrukcję muszą być dużo droższe od klasycznych samochodów kompaktowych. Nic bardziej mylnego - spoglądając na ofertę Carsmile dowiemy się, że Nissan Qashqai i Opel Astra mogą kosztować tyle samo. I nie jest to zestawienie dwóch skrajnie inaczej wyposażonych wersji, a porównanie podobnie skompletowanych aut. Nissan Qashqai oferowany jest w dobrze wyposażonej wersji N-Connecta, oferującej system multimedialny z kamerami 360 stopni, komplet systemów bezpieczeństwa oraz szereg innych dodatków z zakresu komfortu. Silnik? Nowa konstrukcja 1.3 DIG-T o mocy 140 KM to kompromis pomiędzy osiągami a niskim zużyciem paliwa. Wszystko to kosztować nas będzie tylko 904 złote netto miesięcznie. Zakładamy tutaj umowę na 36 miesięcy oraz 10 000 zł wkładu własnego. Dodajmy, że rata miesięczna zawiera w sobie koszt serwisu oraz opon.

Opel Astra Opel Astra fot. Opel

Kompaktowy klasyk? Czemu nie!

Jeśli jednak nie SUV, to na co się zdecydować? Wydając niemal identyczne pieniądze otrzymamy Opla Astrę w wersji Enjoy z silnikiem 1.0 Turbo o mocy 105 KM. Moc jest nieco niższa, lecz w mniejszym i niższym aucie powinna być wystarczająca do miejskiej i około miejskiej eksploatacji. Co ciekawe rata jest niemal identyczna, gdyż wynosi 914 zł, przy czym wkład własny jest niższy (6 500 zł). Podobnie jak w przypadku Nissana Qashqai, taka oferta na Astrę obejmuje okres 36 miesięcy i uwzględnia serwis oraz opony.

Nissan Qashqai Nissan Qashqai Nissan

A jeśli chcielibyśmy inną ofertę?

Wtedy zostaje nam cały kalkulator Carsmile, który pozwala na dopasowanie oferty do potrzeb. W zależności od oczekiwań można zwiększyć lub zmniejszyć wkład własny, skrócić lub wydłużyć umowę oraz ewentualnie rozszerzyć zakres obejmowanych udogodnień. Co wiecej, w ofercie Carsmile mamy do wyboru szereg różnych innych modeli, tak więc każdy znajdzie coś skrojonego pod siebie.

Więcej o: