Ten futurystyczny crossover kosztuje tylko 769 zł netto miesięcznie w Leasingu SMARTPLAN

Trudno znaleźć pośród crossoverów równie oryginalny samochód. Toyota CH-R zdaje się wyprzedzać swoje czasy. Wygląda niczym wyjęty z filmu 'Powrót do przyszłości'. Ponadto kusi walorami funkcjonalnymi, napędem na cztery koła oraz oszczędną i jednocześnie dynamiczną wersją hybrydową. Sprawdzamy, czemu klienci pokochali tę Toyotę.
Toyota C-HR Toyota C-HR Toyota

Nie przepłacaj na stacji benzynowej

Toyota C-HR potrafi być naprawdę oszczędna. W bestsellerowej wersji hybrydowej zużywa tylko 4,7 litra w cyklu mieszanym. Do tego okazuje się dynamiczna. To zasługa tandemu opartego na 1.8-litrowym silniku benzynowym i elektrycznym. Zestaw rozwija 122 KM, co w dość lekkim pojeździe oznacza dobrą elastyczność i bezpieczeństwo w trasie.

Druga z jednostek napędowych to turbodoładowane 1.2 występujące z manualną lub automatyczną przekładnią i napędem na cztery koła. Niezależnie od wybranego wariantu, otrzymujemy do dyspozycji 116 koni mechanicznych i 185 Nm dostępnych w szerokim przedziale użytecznych obrotów - 1500-4000. Z ręczną, 6-stopniową przekładnią Toyota przyspiesza do setki w 10,9 sekundy i zużywa w średnim rozrachunku zaledwie 6,4 litra na 100 kilometrów.

Kompaktowy crossover przekonuje też zwrotnością. Promień zawracania wynosi zaledwie 5,2 metra, co przekłada się na łatwość wykonywania precyzyjnych, a także dynamicznych manewrów w mieście. Wjazd w niewielkie miejsce parkingowe też nie będzie problemem.

Toyota C-HR Neon Lime Toyota C-HR Neon Lime fot. Toyota

Bogactwo w standardzie

Toyota CH-R nie tylko świetnie i świeżo wygląda, lecz również oferuje bardzo bogate wyposażenie już w standardowej wersji Active. Na pokładzie podstawowej specyfikacji znajdziemy:

- klimatyzację manualną

- komputer pokładowy

- tempomat adaptacyjny

- podgrzewane lusterka zewnętrzne

- LED-owe światła do jazdy dziennej i projektorowe reflektory

Większość udogodnień, za które trzeba dopłacać u konkurencji, Toyota zapewnia każdemu klientowi. Warto też zwrócić uwagę na rozsądnie wycenione pakiety. Zgrupowano w nich przydatne oraz podnoszące bezpieczeństwo i komfort rozwiązania podczas codziennej eksploatacji. To między innymi:

- system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM)

- system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu (RCTA)

- inteligentny system automatycznego parkowania (S-IPA)

- światła główne w technologii LED

- system Premium Audio JBL z 8 głośnikami i subwooferem

Toyota C-HR Selection Toyota C-HR Selection fot. Toyota

Obok takiej oferty trudno przejść obojętnie

Szeroka możliwość personalizacji, bogate wyposażenie i atrakcyjnie wycenione pakiety, zostały uzupełnione o dobrą ofertę. W programie finansowym Leasing SMARTPLAN CH-R dostępny jest już za 769 złotych netto miesięcznie. Wysokość raty warto dopasować do własnych preferencji. Prosty i logiczny kalkulator pozwala wyliczyć wartość miesięcznej opłaty w zależności od wkładu własnego (0-40 procent), a także okresu trwania umowy (24-48 miesięcy). Na jej koniec można auto wykupić na preferencyjnych warunkach, zwrócić do salonu lub zdecydować się na kolejny model.

Więcej o: