Passat nigdy nie był tak przystępny. Sprawdzamy ofertę popularnego Volkswagena

Volkswagen Passat to sprawdzony model, który od lat przyciąga do siebie miliony Polaków. Teraz flagowy okręt z Wolfsburga stał się bardzo przystępny, nie tylko za sprawą atrakcyjnych i oszczędnych jednostek napędowych, ale także bardzo dobrej ceny.
Volkswagen Passat Alltrack (przed liftingiem) Volkswagen Passat Alltrack (przed liftingiem) fot. VW

Bestseller w swoim segmencie

W roku 2018 żaden samochód z klasy średniej nie przebił sprzedaży Volkswagena Passata - na polskie drogi wyjechało z salonów ponad 9000 nowych egzemplarzy. Ten sprawdzony model marki z Wolfsburga niezmiennie przyciąga klientów, którzy cenią sobie jego dopracowanie, nowoczesne technologie i sprawne silniki. Dorzucając do tego przestronne oraz dobrze wykończone wnętrze, otrzymujemy sprawdzony przepis na sukces.

Volkswagen Passat Alltrack Volkswagen Passat Alltrack Fot. Moto.pl

Dla każdego coś miłego

Jedną z najmocniejszych stron oferty Passata jest jej różnorodność. Znajdziemy tutaj zarówno mocne, ponad 200-konne silniki, jak i słabsze, ale i bardzo oszczędne jednostki. Pod maską obecne są też dopracowane silniki wysokoprężne, które doskonale sprawdzają się podczas długich podróży, pozwalając na pokonanie nawet tysiąca kilometrów bez tankowania. Co więcej, w Passacie znajdziemy wyposażenie, którego nie wstydzą się samochody z klasy wyższej. Aktywne zawieszenie z trzema różnorodnymi trybami pracy, zwiększa komfort podróżowania, zaś nowoczesny system multimedialny z pełną łącznością online oraz możliwością synchronizacji z aplikacją na smartfonie, zapewnia stały podgląd do najważniejszych danych w samochodzie.

Robert Korzeniowski i Volkswagen Passat Alltrack Robert Korzeniowski i Volkswagen Passat Alltrack fot. Volkswagen

Uniwersalność to podstawa

Volkswagen Passat od lat cieszy także niepokonaną wręcz praktycznością. Zarówno wersja sedan jak i kombi oferuje duży i ustawny bagażnik, który pomieści bagaże całej rodziny. Mnogość schowków oraz skrytek pozwala na utrzymanie porządku we wnętrzu i ukrycie przed wzrokiem przechodniów cennych przedmiotów. Ci, którzy dużo podróżują docenią także fotele ErgoActive, które doskonale sprawdzają się podczas bardzo długich tras. Odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz dobre wyprofilowanie oparcia sprawia, że z auta wysiadamy zrelaksowani i wypoczęci.

Volkswagen Passat Alltrack Volkswagen Passat Alltrack Fot. Moto.pl

Zawsze w dobrej cenie

Volkswagen Passat oferowany jest tak naprawdę w trzech wersjach nadwoziowych, bowiem obok sedana i kombi stoi także praktyczny Alltrack, czyli uterenowiona odmiana ostatniego wymienionego nadwozia. W wariancie tym Passat może stać się atrakcyjną alternatywą dla SUV-a lub innego auta ze zwiększonym prześwitem i poprawionymi zdolnościami do poruszania się po gorszych drogach. Warto dodać, że teraz Volkswagen Passat dostępny jest z rabatem do 20 000 złotych. Wszystkie szczegóły znajdziesz w linku poniżej.

Więcej o: