Flagowa limuzyna Skody ma nowy cennik. Jest dużo tańsza

Czeski flagowiec jest jednym z najmocniejszych graczy w segmencie D. Wyróżnia się gabarytami, przestrzenią w kabinie, elektronicznymi gadżetami i mocnymi silnikami. Teraz dostępny jest z dużymi upustami. To ostatni moment, by skorzystać z wyprzedaży rocznika 2018.
Skody Superb 2018 Skody Superb 2018 fot. Skoda

Suma korzyści

W Skodzie nadal trwa wyprzedaż rocznika 2018. Dzięki temu flagowy model można teraz kupić zdecydowanie taniej. Upusty sięgają 14 tysięcy złotych na wszystkie wersje wyposażeniowe i silnikowe. Dodatkowo klient może zdecydować się na pakiet ubezpieczeniowy na preferencyjnych warunkach, a także oddać swoje dotychczasowe auto, zyskując kolejną bonifikatę. Sprawdź dokładną ofertę, zanim inni cię wyprzedzą.

Skoda Superb Skoda Superb fot. Skoda

Długa lista wyposażenia

Ogromne rozmiary nadwozia przekładają się na przestrzeń wewnątrz. Zarówno z przodu jak i z tyłu nie zabraknie miejsca nawet koszykarzom. Wielki jest też bagażnik. W kombi mieści 660 litrów, a po złożeniu asymetrycznych oparć - aż 1950 litrów. Warto dodać, że ładowność auta wynosi 640 kilogramów. Ponadto bardzo długa jest lista wyposażenia. Już w standardowej odmianie Active możemy liczyć na:

- przednie i boczne poduszki powietrzne, a także kurtyny;
- poduszkę chroniącą kolana kierowcy;
- hamulec antykolizyjny;
- czujnik deszczu;
- komputer pokładowy z dużym ekranem;
- automatyczną klimatyzację regulowaną w dwóch strefach;
- regulację wysokości przednich foteli;
- tempomat.

Skoda Superb L&K Skoda Superb L&K fot. Skoda

Bogactwo jednostek napędowych

Poza bogatym wyposażeniem Skoda oferuje także szeroki zakres silników. Benzynowe dysponują mocą od 150 do 272 koni mechanicznych. Można je połączyć z automatyczną, dwusprzęgłową przekładnią. Najmocniejsza wersja ma też wydajny napęd na obie osie. Diesle to propozycja dla oszczędnych. 2.0 TDI generuje 150 i 190 KM. Mocniejszy wariant przyspiesza do setki w 8 sekund i rozpędza się do 228 km/h. Zużywa przy tym zaledwie 6 litrów paliwa w średnim rozrachunku.

Skoda Superb Skoda Superb fot. Skoda

Skoda Superb

Wyrazisty design, atrakcyjnie zaprojektowane detale i rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu dostępne były jedynie w klasie premium. Superb występuje jako liftback i przepastne kombi. Rodzinna wersja mierzy 485,6 centymetra długości, 186,4 szerokości i 147,7 wysokości. To wystarczy, by być jednym z największych przedstawicieli gatunku.

Więcej o: