'Nowy rozdział w historii marki'. To obecnie najważniejsze auto w gamie Mitsubishi

Koncern słynący z dopracowanych napędów na cztery koła i aut startujących w rajdach WRC ma też inne oblicze. Do oferty wprowadził niedawno SUV-a innego niż wszystkie. Eclipse Cross jest teraz dostępny w nowej, bardzo atrakcyjnej cenie. Obok takiej oferty trudno przejść obojętnie.
Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross Bartosz Gondek

Bogate wyposażenie w standardzie

Poza atrakcyjną stylizacją, Eclipse Cross oferuje również dopracowane wnętrze. Gwarantuje pasażerom sporo przestrzeni w dwóch rzędach, a także wiele udogodnień podnoszących komfort i bezpieczeństwo codziennej eksploatacji. Już w standardzie znajdziemy:

- automatyczną klimatyzację
- tempomat
- centralny zamek sterowany pilotem
- elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne
- kolumnę kierownicy regulowaną w dwóch płaszczyznach
- przesuwną kanapę z oparciem regulowanym w zakresie kilkunastu stopni

Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross materiały prasowe

Mocny silnik i rabaty

Pod maską Mitsubishi pracuje mocna jednostka napędowa o mocy 163 koni mechanicznych. Sprzężona z manualną lub automatyczną przekładnią zapewnia bardzo dobre osiągi i dość niskie zużycie paliwa. Auto bez kompleksów rywalizuje o dominację w bardzo mocnym segmencie. Ponadto, jeden z najciekawszych SUV-ów na rynku jest teraz dostępny z dużym rabatem. Suma korzyści dla klienta może wynieść aż 10 tysięcy złotych. Ceny wszystkich wersji sprawdzisz poniżej.

Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross materiały prasowe

Mitsubishi Eclipse Cross

Zbudowano go na wzmocnionej i skróconej platformie Outlandera. W zawieszeniu zastosowano kolumny McPhersona i tylną oś wielowahaczową. Jego nadwozie mierzy 441 centymetrów długości, 181 szerokości i 169 wysokości. Rozstaw osi wynosi 267 cm. Eclipse jest pierwszym modelem Mitsubishi w Europie, który wyposażono w pełni LED-owe światła. Auto ma też charakterystyczny, ścięty tył, co ma nawiązywać do sportowych samochodów coupe.

Więcej o: