Auta z Japonii na wyprzedaży. Sprawdzamy, jakie rabaty można dostać

Tegoroczna wyprzedaż rocznika w Nissanie jest naprawdę okazała. Rabaty są duże, a dodatkowo auta oferowane są w ciekawych formach finansowania. Nowy samochód można mieć za niecałe 400 zł miesięcznie.
Nissan Micra 1.0 2017 Nissan Micra 1.0 2017 fot. Łukasz Kifer

Micra za niecałe 400 zł miesięcznie

Ofertę wyprzedażową u japońskiego producenta otwiera miejski hathcback Micra. Na specjalną wersję wyposażenia N-WAY przygotowano 4000 zł rabatu. W ramach tej wersji producent oferuje takie wyposażenie, jak m.in: klimatyzacja automatyczna, tylna kamera cofania, tylne szyby elektryczne, 16-calowe felgi, system audio z 7-calowym ekranem dotykowym. Nissan Micra jest dostępny w promocyjnym kredycie - rata wynosi od 391 zł miesięcznie.

Nissan Juke 2018 Nissan Juke 2018 fot. Nissan

Nissan Juke za niecałe 500 zł miesięcznie

Popularny crossover z segmentu B, Nissan Juke jest teraz dostępny w promocyjnej ofercie. W zależności od wersji można zaoszczędzić nawet 9 tys. zł - tyle wynosi rabat za specjalną wersję BOSE Personal Edition. W ramach wyposażenia znajdziemy takie elementy, jak: NissanConnect (system kamer 360° + Safety Shield), system Rozrywki Bose, pakiet zimowy, pakiet stylizacyjny wnętrza (wykończenie wnętrza w wybranym kolorze + tkanina w wybranym kolorze), pakiet stylizacyjny nadwozia (akcesoria zewnętrzne w wybranym kolorze), pakiet zewnętrzny (kolorowe akcesoria zewnętrzne) + wstawki glossy czarny. Auto jest dostępne w specjalnym kredycie - rata wynosi od 499 zł miesięcznie.

Nissan Qashqai 1.6 dCi Nissan Qashqai 1.6 dCi fot. Jan Zomer

Qashqai tańszy nawet o 14 tys. zł

Największy rabat przewidziano na Nissana Qashqaia. W przypadku wersji z nowym silnikiem wysokoprężnym 1.5 DCI o mocy 115 KM importer przewidział rabat w wysokości 14100 zł. Oprócz tego w ofercie przewidziano promocyjne ubezpieczenie 1,5 proc.

Nissan X-Trail 2017 Nissan X-Trail 2017 fot. Nissan

Topowy SUV tańszy o 8 tys. zł

Z kolei największy SUV w ofercie - Nissan X-Trail jest teraz dostępny nawet o 8 tys. zł taniej. Pod warunkiem, że zdecydujemy się na egzemplarz z silnikiem wysokoprężnym. Na liście wyposażenia znajdziemy: system audio premium BOSE z 8 głośnikami, 19" felgi ze stopów metali lekkich, panoramiczny szyberdach z elektrycznie regulowaną przesłoną, tapicerka skórzana, podgrzewane fotele przednie i tylne, podgrzewane koło kierownicy, system kamer 360 stopni, system nawigacji NissanConnect z DAB.

Więcej o: