S90 - najnowsza limuzyna Volvo

Martin Śliwa, Piotr Kozłowski, Michał Piwnicki
07.11.2016 10:17
S90 to najnowsza limuzyna Volvo, wprowadzająca nowe standardy w klasie. Ogrom systemów bezpieczeństwa, oryginalna, elegancka stylistyka, materiały wykończeniowe z najwyższej półki - S90 kontynuuje założenia, które przyświecały szwedzkiej marce podczas projektowania SUV-a XC90. Nowe Volvo nie tylko świetnie wygląda, ale też doskonale się prowadzi. Nie bez powodu cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.
Komentarze (47)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Konrad

  Oceniono 7 razy 5

  Widziałem go na targach i już z daleka robi wrażenie. S90 to nie wątpliwie jeden z najlepszych modeli 2016.

 • Gość: kik

  Oceniono 4 razy 4

  Volvo należy do Chińczyków ale robione jest tam gdzie było - warto to przypomnieć właścicielom Amerykańskich IPhonów robionych w Chinach ;)

 • Gość: jaco

  Oceniono 14 razy 4

  Nieważne gdzie będzie produkowane Volvo S90. Ważne, że to Szwedzi kontrolują przebieg produkcji. Wysoka jakość wykonania nieodłącznie kojarzy się z marką Volvo. Niedawno widziałem Volvo S90 na ulicy i przyznaj, że wyglądało świetnie. Szwedzi się postarali.

 • Gość: riczi

  Oceniono 5 razy 3

  vito no ja się interesuje ale nie jest na moją kieszeń. Moim zdaniem bardzo udany model i powiedziałbym że najlepszy designerski model w 2016. Oczywiście gusta są różne ale nie powiesz, że Volvo to nie jest klasa premium.

 • Gość: Uzi

  Oceniono 3 razy 1

  Serio?! "Materiał z komentarzami sprzed 5 miesięcy na głównej stronie gazety.pl? Poza tym co to za test????

 • matteo789

  Oceniono 4 razy 0

  Volvo chinskie a modelka Polska. Tyle szwecji.

 • Gość: BUSS

  Oceniono 8 razy 0

  Volvo może zacząć próbować wystartować w lidze Audi, Merca czy BMW, jeżeli spróbuje stworzyć samochód w segmencie F. Póki tego nie ma, to sami się pozycjonuje niżej. Na razie to Volvo kończy tam, gdzie Niemcy tak naprawdę dopiero zaczynają.
  Mimo wciąż dość przyjaznego odbioru zchińszczonej marki i całkiem udanej linii stylistycznej nowych modeli to auta o niższym prestiżu a przede wszystkim wyraźnie gorszych osiągach niż Niemcy. Oraz podobnych cenach.

 • nikifor666

  Oceniono 10 razy 0

  "Limuzyna" i maksymalna opcha z 2-litrowym 4-cylindrowym wyjcem. No luksus i prestiz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX