S90 - najnowsza limuzyna Volvo

Martin Śliwa, Piotr Kozłowski, Michał Piwnicki
07.11.2016 10:17
S90 to najnowsza limuzyna Volvo, wprowadzająca nowe standardy w klasie. Ogrom systemów bezpieczeństwa, oryginalna, elegancka stylistyka, materiały wykończeniowe z najwyższej półki - S90 kontynuuje założenia, które przyświecały szwedzkiej marce podczas projektowania SUV-a XC90. Nowe Volvo nie tylko świetnie wygląda, ale też doskonale się prowadzi. Nie bez powodu cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.
Komentarze (24)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jaco

  Oceniono 6 razy 2

  Nieważne gdzie będzie produkowane Volvo S90. Ważne, że to Szwedzi kontrolują przebieg produkcji. Wysoka jakość wykonania nieodłącznie kojarzy się z marką Volvo. Niedawno widziałem Volvo S90 na ulicy i przyznaj, że wyglądało świetnie. Szwedzi się postarali.

 • Gość: irek

  Oceniono 1 raz 1

  Ogolnie ladny samochod ale tyl mi sie bardzo nie podoba. W srodku jak najbardziej ok. Silnik, 2L moze i starczy ale nie pogoni.. Dla mnie to chinski samochod w europejskiej cenie..

 • Gość: Konrad

  Oceniono 1 raz 1

  Widziałem go na targach i już z daleka robi wrażenie. S90 to nie wątpliwie jeden z najlepszych modeli 2016.

 • Gość: riczi

  Oceniono 2 razy 0

  vito no ja się interesuje ale nie jest na moją kieszeń. Moim zdaniem bardzo udany model i powiedziałbym że najlepszy designerski model w 2016. Oczywiście gusta są różne ale nie powiesz, że Volvo to nie jest klasa premium.

 • nikifor666

  Oceniono 1 raz -1

  "Limuzyna" i maksymalna opcha z 2-litrowym 4-cylindrowym wyjcem. No luksus i prestiz.

 • Gość: vito

  Oceniono 3 razy -1

  ogromne zainteresowanie? naprawde? no to ile tego sprzedali? po co pisac glupoty

 • Gość: radzio

  Oceniono 2 razy -2

  Nie dziwne, że montaż tego modelu będzie przeniesiony do nowej fabryki. W Azji jest dużo więcej bogatych klientów, których stać na skandynawski luksus.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX