Nowa strona programu edukacyjnego "Bezpieczeństwo dla wszystkich"

"Bezpieczeństwo dla wszystkich" Renault to jedna z największych inicjatyw na rzecz ochrony dzieci w ruchu drogowym w Polsce i Europie

Serwis został podzielony na trzy osobne działy - dla dzieci, nauczycieli i rodziców. Internauci mogą skorzystać z E-learningu - multimedialnego kursu zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, ściągnąć na swój komputer materiały edukacyjne, tapety, zagrać w gry edukacyjne, a także wziąć udział w dyskusji o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego. W serwisie znajduje się także osobny dział poświęcony konkursowi plastycznemu (organizowanemu corocznie w ramach Programu). Powstał również dział dla Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa.

Chcemy, aby internauci mogli w prosty i szybki sposób odnaleźć najważniejsze informacje - zarówno te, związane z Programem i jego dziesięcioletnim dorobkiem w Polsce, jak i porady dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym - mówi Agata Szczech, Dyrektor Public Relations Renault Polska.

Program edukacyjny „Bezpieczeństwo dla wszystkich” Renault to jedna z najstarszych, największych i najpoważniejszych inicjatyw na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym w Polsce i w Europie. Akcja składa się z czterech nieodłącznych elementów: konkursu plastycznego, bezpłatnych, innowacyjnych pakietów dydaktycznych dla dzieci i nauczycieli „Droga i Ja”, platformy multimedialnej, będącej interaktywnym kursem zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz Szkolnych Klubów Bezpieczeństwa, prowadzących aktywne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w swoich miejscowościach. Program wspierają Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przy Ministerstwie Infrastruktury, Komenda Główna Policji i Instytut Transportu Samochodowego. Akcja ma charakter międzynarodowy i jest realizowana od 2000 roku w 19 państwach na świecie. Do tej pory wzięło w niej udział prawie 11 milionów dzieci, w tym przeszło 710 000 z Polski.
Szczegóły znajdują się na stronie Bezpieczeństwo Renault.

Szczepan Mroczek

Wpadłeś w dziurę... i co dalej?

Kierowco, odśnież auto!

Renault Avantime - ogłoszenia

Więcej o: