Jaguar i Land Rover dają 5 lat gwarancji

JLR Polska, importer samochodów marki Jaguar, Land Rover i Range Rover wprowadza pięcioletni program gwarancyjny. Warunkiem jest zakup auta w autoryzowanej sieci dilerskiej i dokonywanie przeglądów okresowych

W ramach programu gwarancyjnego posiadaczom samochodów marek Jaguar, Land Rover i Range Rover przysługuje natychmiastowa pomoc na terenie Polski oraz innych państw europejskich. Jeżeli awaria nastąpi w Polsce, naprawa będzie wykonana w autoryzowanej stacji dealerskiej. W przypadku problemów, które zaistniały poza granicami kraju, klientowi przysługuje całkowity zwrot poniesionych kosztów usunięcia awarii. Pomoc oraz obsługę centrum alarmowego zapewnia firma Europ Assistance Polska.

Oferta JLR Polska jest najbardziej zawansowanym produktem gwarancyjnym w Polsce w segmencie samochodów premium. Gwarancja obejmująca łącznie 5 lat daje klientom pewność, że w każdej sytuacji na drodze mogą liczyć na profesjonalną pomoc - mówi Marcin Dąbrowski, wiceprezes dyrektor zarządzający JLR Polska

Warunkiem uczestnictwa w programach Gwarancja Plus i Serwis Plus jest zakup auta w autoryzowanej sieci dilerskiej i regularne dokonywanie przeglądów okresowych.

Dodatkowo marka Jaguar wprowadziła program lojalnościowy dla klientów, w ramach którego mogą liczyć na 10- lub 20-proc. zniżki, odpowiednio na części i akcesoria lub serwis.

Marcin Lewandowski,
źródło: JLR Polska


ZOBACZ TAKŻE:

Jaguar XF po lifcie | Galeria

8-biegów w Range Roverze Sport

Land Rover Defender - ogłoszenia

Więcej o: