Jak skutecznie sprzedać używany samochód?

Takiej reklamy nie powstydziłoby się nowe auto klasy premium. Sprzedawca używanej Łady zaprezentował wszystkie jej uroki w filmie, żywcem naśladującym testy programu "Top Gear"

W epoce internetu coraz trudniej sprzedać samochód, posiłkując się jedynie kartką za szybą, ogłoszeniem w prasie czy lokalnej telewizji kablowej oraz wizytą na giełdzie. Pomysłowy właściciel Łady nakręcił film, na którym zaprezentował wszystkie jej uroki w znanym widzom programu "Top Gear" stylu:

Jak Wam się podoba taki sposób przyciągnięcia klienta?

Marcin Sobolewski

Jak napisać ogłoszenie sprzedaży używanego samochodu?

Co sprawdzić podczas zakupu używanego auta?

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o:
Komentarze (2)
Jak skutecznie sprzedać używany samochód?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: BartekLamczyk

    0

    Jak serwisy ogloszeniowe nie zdały u Ciebie egzaminu to masz skup samochodów używanych typu Anycars.  Sam korzystałem kilka tygodni temu i sprzedałem im swojego Peugota 407. Oferują dużo lepsze ceny niz dealerzy, a tez nie trzeba tracić czasu na spotykanie się z potencjalnymi klientami, co zajmuje mnóstwo czasu i czasami tez nerwów.

  • kiszman

    0

    Ogólnie łatwo nie jest, bo samochód mnóstwo, mnóstwo wolnych. Na pewno odradzam wystawianie ogłoszeń byle gdzie... Raczej wystawiajcie je na darmowych serwisach, bo płacenie nie ma sensu. Jeśli nie pójdzie z darmowymi to wtedy kombinujecie, ale ja np. z płatnych serwisów nie miałem żadnego zainteresowania, a jednak z Ogis klienta znalazłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX