Gazeta.pl > auto - samochody >  Motociekawe

Moc we władaniu perfekcji | Wideo

bs
08.09.2010 19:12
A A A Drukuj
Reklama Lexusa IS po faceliftingu Lexus
Lexus po raz kolejny postanowił wykorzystać w reklamie auta temat okołomuzyczny. Po tłukącym kieliszki, supersportowym LFA przyszła pora na IS-a, wygrywającego rytm na perkusji... A właściwie na kilkunastu perkusjach

Wszystko o Lexusie IS - opinie, dane techniczne, ceny

W swoim najnowszym spocie Lexus przekonuje nas, że sama moc jest niewiele warta, jeśli nie drzemie pod maską perfekcyjnie zaprojektowanego auta. Takiego jak odświeżony IS na przykład, z łopatkami przy kierownicy oraz sportowym zawieszeniem z gamy dodatków F-Sport.

Nad reklamą pracowały ponoć tuziny uczonych głów. Podczas gdy matematycy - z pomocą muzyków - wyznaczali miejsca, w których należy ustawić instrumenty, inżynierowie konstruowali specjalne dźwignie instrumenty te ożywiające. Perkusyjnego bitu za kółkiem IS-a nie wybijał też pierwszy, lepszy kierowca, ale kaskader z krwi i kości. Jak więc brzmi "moc we władaniu perfekcji"? Sprawdźcie sami.

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat samego auta, zajrzyjcie tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

Wydech Lexusa LFA rozbija szkło

Parking.moto.pl - oceniaj, oglądaj, porównuj samochody

Podziel się

Dodaj swój komentarz:
Autor:
Login / Pseudonim: Hasło:
Komentuj pod pseudonimem jako Gość lub zaloguj się
| Załóż konto
Komentarz:
2011, 71 900 PLN
2007, 123 100 PLN
2012, 92 640 PLN
2008, 39 500 PLN