Już w najbliższy weekend

Nie masz pomysłu na weekend? Proponujemy imprezy, na których ryk silników i sportowe emocje są mile widziane. Już w ten weekend Rajd Rzeszowski i Moto-Piknik w Olsztynie

Jak zawsze terminy i szczegóły imprez znajdziesz w Kalendarzu imprez na Moto.pl. Interesujesz się rajdami? Zajrzyj koniecznie do naszego serwisu rajdowego. Miłośnikom jednośladów polecamy także kalendarz na stronie Świata motocykli. Jeśli organizujesz ciekawą motoryzacyjną imprezę, daj nam znać. Czekamy na maile pod adresem: redakcja@moto.pl


XVI Moto-Piknik No Limit

Termin: 7-8 sierpnia
Miejsce: Olsztyn Dajtki
Więcej informacji: biker.riders.pl

Imprezę na terenie olsztyńskiego lotniska rozpoczną wyścigi na ? mili motocykli, samochodów oraz ciężarówek. Podziwiać będzie można samochody zabytkowe i motocyklowe akrobacje, a także sprawdzić parametry swojego auta na hamowni. Odbędzie się również wystawa car audio oraz eliminacja Mistrzostw Polski w nagłaśnianiu samochodów pod patronatem EASCA Poland. Organizatorzy przygotowali również szereg pokazów i konkursów.


19. Rajd Rzeszowski

Termin: 6-8 sierpnia
Miejsce: Rzeszów
Więcej informacji: rajdy.moto.pl

Tradycyjnie na półmetku letnich wakacji zawodnicy rywalizujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski spotkają się na Podkarpaciu. Start zapowiedziało łącznie aż 138 załóg. 75 z nich wystartuje w rundzie RSMP. Podczas dwóch dni zmagań zawodnicy pokonają 12 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 160 kilometrów. W tym roku wytyczono także próbę w samym centrum Rzeszowa, z której odbędzie się transmisja telewizyjna na żywo.


III runda Clio Cup

Termin: 6-8 sierpnia
Miejsce: Rzeszów

Inicjatorem i organizatorem cyklu pucharowego CLIOcup jest zespół 2Brally, od lat specjalizujący się w obsłudze samochodów Renault Clio Sport. Ideą i celem CLIOcup jest stworzenie możliwości uczestnictwa w atrakcyjnym cyklu przy minimalnym zaangażowaniu środków finansowych, a jednocześnie przy zachowaniu poziomu zapewniającego zarówno bezpieczeństwo, jak i równą rywalizację, w której nie decyduje sprzęt lecz umiejętności załogi. Do uczestnictwa w cyklu pucharowym dopuszczone są modele Renault Clio Sport spełniające wymogi homologacji FIA N5616, N5637, N5659, N5704 i zgodne z regulaminem technicznym CLIOcup. Wymogiem regulaminowym jest stosowanie opon, klocków hamulcowych oraz zawieszenia jednego dostawcy. Zestawy CLIOcup up-grade kit dostępne są dla każdego uczestnika pucharu.


Mazury AirShow

Termin: 6-8 sierpnia
Miejsce: Giżycko, Kętrzyn
Więcej informacji: pilotclub.pl

Przy okazji pokazów lotniczych odbędzie się wystawa samolotów i zlot UAZ-ów, GAZ-ów oraz innych wojskowych pojazdów rosyjskich.

Marcin Sobolewski

Nagrobek fana BMW - ZOBACZ TUTAJ

Bo liczy się wnętrze - najlepsze kabiny - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Maserati - ogłoszenia

 

Więcej o: