Na zimę komplet kół gratis

Nie tylko na rynku używanych samochodów zdarzają się okazje. Sprawdź, jakimi promocjami kuszą aktualnie dealerzy i ile można zaoszczędzić przy kupnie nowego auta

Skoda

  

Nowy model Yeti wjeżdża do salonów z promocyjnymi cenami. Kupujący mogą skorzystać z rabatu w wysokości 3700 zł, zdecydować się na 2-letni pakiet ubezpieczeń Allianz, skorzystać z promocyjnego kredytu i rocznego pakietu ubezpieczeń Allianz na 1 rok za 1700 zł lub skorzystać z promocyjnego leasingu i rocznego pakietu ubezpieczeń Allianz na 1 rok za 1700 zł.
skoda.pl

Tata

  

Na zakup egzemplarzy Indiki i Indigo SW z 2008 roku obowiązuje preferencyjny kredyt 0% (50% wpłaty wpłasnej i 36 nieoprocentownaych, równych rat) i rabat w wysokości 5 tys. zł. Modele Safari i Xenon z 2008 roku objęte są promocyjnym leasingiem 100% (wpłata własna 10%, okres umowy 36%, prowizja 0%, wartość wykupu 1%). Ponadto w wypadku zakupu Safari możemy skorzystać z bezpłatnej przeróbki na wersję z homologacją ciężarową lub rabatu w wysokości 16 tys. zł, a w przypadku zakupu Xenona z rabatu w wysokości 10 tys. zł.
samar.pl

Mazda

  

Przy zakupie Mazdy 6 klient otrzymuje do wyboru: darmowy pakiet ubezpieczeń, atrakcyjny leasing, pakiet oryginalnych akcesoriów (campingowy lub turystyczny) albo opony zimowe z felgami aluminiowymi gratis.
mazda.pl

Marcin Sobolewski

Mitsubishi i-MIEV - pierwsza jazda


Jak napisać dobre ogłoszenie? - ZOBACZ TUTAJ

Wygraj wakacyjne gadżety - konkurs - ZOBACZ TUTAJ

Więcej o: