Ferrari California - wciągający konfigurator

Masz trochę wolnego czasu? Ferrari ma pomysł jak przykuć Cię do monitora na kilka chwil

Pamiętacie Californię? To nowy model Ferrari z chowanym sztywnym dachem. Gdybyście mieli wybierać, wolelibyście swój egzemplarz w konserwatywnej czerwieni, czy zdecydowalibyście się raczej na modny ostatnio perłowy lakier? A co z wnętrzem? Czy niebieska skóra nie "gryzie" się z żółtym nadwoziem? Gdybyście mieli ochotę to sprawdzić, Ferrari uruchomiło właśnie ciekawy konfigurator na stronie internetowej poświęconej temu modelowi.

Do wyboru jest 27 kolorów nadwozia, 12 odcieni skórzanej tapicerki, 3 wzory felg oraz 5 kolorów zacisków. Co daje razem... 4860 możliwości stworzenia jedynie słusznego schematu kolorystycznego. Kiedy wreszcie uda Wam się odnaleźć idealną kombinację, możecie obejrzeć swoją Californię z kilku stron - z zewnątrz i ze środka samochodu, zarówno ze złożonym jak i rozłożonym dachem.

Ci, którzy na skutek tej niewinnej zabawy, postanowią jednak zamówić wyjątkową Californię, muszą uzbroić się w cierpliwość. Zainteresowanie tym modelem jest tak duże, że następne zamówienia będą zbierane dopiero w 2011 roku.

bs, Źródło: autoblog

Znajdź Ferrari dla siebie - oferty Autotrader.pl

Więcej o: