Najdroższa wymiana oleju na świecie!

Pewien arabski szejk wysłał do Londynu egzemplarz modelu Lamborghini Murcielago, aby stacja brytyjskiego dealera dokonała w aucie wymiany oleju. Samochód przebył drogą lotniczą odległość około 10 tys. km.

Warto 190 000 funtów egzemplarz Lamborghini Murcielago LP640 trafił do brytyjskiej stacji dealerskiej z Kataru na pokładzie samolotu linii Qatar Airways. Łączny koszt całej operacji wyniósł około 23 000 funtów.

Posiadacz tego auta powinien serwisować swój wóz bliżej miejsca zamieszkania - apelują ekolodzy

Ekstrawagancja bogatego szejka i wysłanie pojazdu aż do Londynu wywołały oburzenie ekologów, którzy podkreślają, że samoloty są bardzo uciążliwym środkiem transportu dla środowiska naturalnego.

 

Źródło: The Sun

Więcej o:
Komentarze (32)
Najdroższa wymiana oleju na świecie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  proszę o wykasowanie komentarza "ged",

  "Buhahahahaha!!!!Gorszych mechanikow jak angole to niema!!!ZADEN NIEZNA NAZWY ZADNEGO OLEJU....Wszedzie leja polsyntetyk 10W40-CZY TO STARY FORD ZA 30F czy nowe ferrari-wszstko to samo i ten sam filtr oleju!!!!Ale tak przynajmniej wiecej ludzi zarobilo kasy-a ekolodzy to idioci-sie g..o znaja na ekologii....dzieci karmic w afryce???po co???niech zdechna-niechce tego syfu wiecej w europie-zeby potem jakis 18letni czarnuch kose w plecy wbil za komorke????"

  swieta prawda

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Buhahahahaha!!!!Gorszych mechanikow jak angole to niema!!!ZADEN NIEZNA NAZWY ZADNEGO OLEJU....Wszedzie leja polsyntetyk 10W40-CZY TO STARY FORD ZA 30F czy nowe ferrari-wszstko to samo i ten sam filtr oleju!!!!Ale tak przynajmniej wiecej ludzi zarobilo kasy-a ekolodzy to idioci-sie g..o znaja na ekologii....dzieci karmic w afryce???po co???niech zdechna-niechce tego syfu wiecej w europie-zeby potem jakis 18letni czarnuch kose w plecy wbil za komorke????

 • Gość: Gość

  0

  Boże a tyle dzieci głodnych.

 • Gość: Gość

  0

  zakladam firme wymiana plynow eksploatacyjnych dla szejkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!konkurencyjne ceny od 100.000EURO he he szejk ma naprawde nierowno pod sufitem....

 • Gość: Gość

  0

  on jest jebniety a wy bardziej

 • Gość: Gość

  0

  On przecież pojechał żeby mu olej wymienili w samolocie...

 • Gość: Gość

  0

  He my to ze Zdiskiem same wymieniamy olej w naszej BMW za stodolo. Gupek jeden auto gdzies wysylac zeby ukradli albo co

 • Gość: Gość

  0

  Samolot na trasie powyżej 3tyś. km spala około 5litrów paliwa na 100km. Które auto może pochwalić się takimi możliwościami?

 • Gość: Gość

  0

  ....barani krzyk maluczkich i sensacja dla szumowin z The Sun (chyba tylko u nas są gorsze szmatławce)...
  Ma chłopak pieniądze,więc je wydaje jak chce i nikomu nic do tego.
  Zazdrościcie pariaski, co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX