Chcą więcej serii limitowanych!

Wśród obecnie produkowanych modeli, trudno jest znaleźć więcej serii limitowanych i modeli jubileuszowych, niż ma Ford Mustang, no może z wyjątkiem Alfy 147 której serie specjalne prezentowane są średnio co trzy miesiące.
Mimo tego, jak wynika z badania przeprowadzonego przez Forda wśród posiadaczy Mustanga, chcą oni jeszcze więcej modeli limitowanych. Doug Gaffka, pełniący funkcję szefa stylistów Forda nie ukrywa zadowolenia. W wypowiedzi dla Automotive News podkreśla, że najwięcej obecnych posiadaczy sportowego Forda widziałoby w swoim garażu Mustanga Mach 1, czy wersję Boss. Obie nazwy stanowią legendę dla fanów Mustanga i Ford jak najszybciej powinien spełnić życzenia klientów.

W ponad 40-letniej historii tego modelu, jeszcze nigdy klienci nie mieli tak szerokiego wyboru edycji limitowanych jak obecnie.

Do wyboru jest Shelby GT500, Shelby GT500 KR, Shelby GT, Bullit, GT California Special i przeznaczona dla płci pięknej Warriors in Pink.

Ta ostatnia seria, z różowymi elementami wykończenia i symbolami różowej wstążki wspomaga walkę z rakiem piersi. 250 dolarów ze sprzedaży każdego limitowanego egzemplarza trafia prosto na konto organizacji Susan G. Komen, zajmującej się walką z chorobami nowotworowymi.

Według zapewnień Forda, wkrótce pojawią się kolejne limitowane wersję Mustanga.

Więcej o: