Samochodowe meble | Galeria

Duńskie studio stylistyczne Denieuwegeneratie zrobiło mebel z Jaguara XJ

Duńskie studio stylistyczne Denieuwegeneratie zrobiło mebel z Jaguara XJ (Denieuwegeneratie)

Nie wiesz co zrobić ze starymi częściami, lub wręcz z całym autem? Kilka godzin pracy może przeistoczyć je w domowy mebel, lub nawet małe dzieło sztuki. Zobacz co można zrobić z samochodowego złomu

Samochód jako dzieło sztuki

Duńskie studio stylistyczne Denieuwegeneratie przerobiło kompletnego (prawie) Jaguara XJ w półkę na książki. Aby to spore auto jeszcze na coś się przydało, bagażnik zamienił się w szafkę. Z kolei niemiecki mechanik-artysta Holger Aselmann wyszukuje na złomowisku "rokujące" auta i przerabia je na domowe meble. W ten sposób powstają sofy, czy stoliki pod telewizor.

Fotele, stoliki

Fotele samochodowe są niejednokrotnie wygodniejsze od domowych mebli. Dlaczego więc nie wykorzystać ich dając im drugie życie. Podobnie felgi, czy zużyte silniki, które po umyciu i wyczyszczeniu posłużą za podstawki stolików.

Sprzęt biurowy

Biurko w firmie zrobione z przedniej części auta? Czemu nie, ale nie trzeba wcale ciąć karoserii, żeby obcować z motoryzacją w biurze, czy sypialni. Czasem wystarczy motocyklowa lampa i siodło, z których można zrobić np. mechanicznego konia na biegunach.

Więcej zobaczycie w galerii. Zapraszamy.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

World Car of the Year - znamy finalistów

W Chinach, kierowcy autobusów muszą wystrzegać się supersamochodów

Skoda Fabia - ogłoszenia

Skomentuj:
Samochodowe meble | Galeria
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX