Wybieramy najlepszy moto-filmik

Pod koniec ubiegłego roku prezentowaliśmy Wam listę dziesięciu najlepszych moto-filmików, które pojawiły się na Moto.pl. Dziś rozpoczynamy głosowanie na najlepszy z nich
Na luzie
Szczęściarz, mistrz kierownicy czy... wariat? | Wideo

Oto lista kandydatów na miano najlepszego moto-filmiku 2011 roku:

1) "W amerykańskiej policji służą kosmici" - filmik prezentujący niewiarygodne umiejętności policjanta, który przemieszcza się między pachołkami Harleyem-Davidsonem Road King, sprawiając wrażenie, jakby jechał po sznurku. Niesamowite.

2) "Red Bull lubi straszyć sympatycznych szejków" - Abdo Feghali zabrał na przejażdżkę kilku śmiałków, którzy zechcieli zasmakować driftu z perspektywy pasażera. Reakcje były różne, choć przerażenie towarzyszyło każdej z nich.

3) "Rajdówki to naprawdę twarde sztuki" - Mały błąd na pokonywanej z ogromną prędkością szutrowej trasie może oznaczać wypadek. Na szczęście rajdówki to naprawdę mocne sztuki...

4) "Volkswagen po ciemnej stronie mocy" - Reklama Volkswagena Passata z udziałem małego Dartha Vadera.

5) "Najpierw dostaniesz w twarz, a potem..." - Następna reklama w zestawieniu, ale tym razem we włoskim klimacie. Nie mogło w niej zabraknąć pięknej kobiety, która zepchnęła na drugi plan Abartha 500.

Drift cysterną
Ekstremalny drift cysterną | Wideo

6) "Ostra jazda bez trzymanki" - chciałoby się rzec: "Ale urwał!". A co urwał? Sprawdźcie sami.

7) "Stunt inaczej" - co tu dużo pisać? To po prostu stunt z przymrużeniem oka.

8) "Corsa kontra ściana" - a to już całkiem świeży wyczyn Polaków, którzy postanowili zburzyć mur przy użyciu Opla Corsy. Udało się? Sprawdźcie sami.

9) "Ken Block w filmie bez dachowania" - tego pana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Oto kolejny pokaz jego umiejętności.

10) "Człowiek-wrotka" - zwariowany Francuz wyglądający jak kreskówkowy superbohater pędzi w swym kombinezonie ponad 100 km/h z głową 5 cm nad asfaltem.

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Najlepsze moto-filmiki 2011 roku

Kulig ekstremalny | Wideo

Samochody: ogłoszenia

Który z filmików zasłużył na miano najlepszego w 2011 roku?
Więcej o: