Kolejne dwie książki "Świat według Clarksona" do rozdania

Do księgarni trafiło właśnie wznowione wydanie tego bestselleru. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poczytać, wystarczy, że odpowiesz na nasze pytanie. Za poprawną odpowiedź książka może być Twoja

"Świat według Clarksona" to pierwsza część zbiorów felietonów dziennikarza motoryzacyjnego, współprowadzącego program "Top Gear". To tryskająca błyskotliwym humorem książka, w której jak zwykle niepoprawny Clarkson dzieli się swoimi spostrzeżeniami na pełen absurdów świat  i z charakterystyczną dla siebie ciętą ironią bezlitośnie obnaży bezsens wielu aspektów życia we współczesnej cywilizacji.

Wczoraj zadaliśmy Wam pytanie:
Jaki samochód (marka, model) zyskał przydomek "niezwyciężony" po nieudanej próbie unicestwienia (m.in. za pomocą wysadzenia w powietrze budynku na którego dachu samochód się znajdował) w jednym z programów Top Gear?

Poprawna odpowiedź to: Toyota Hilux. A jej przydomek to Invincible.

Książki otrzymują: dustofwords i pawelandruch.

Sześć książek już rozdanych. Zostały jeszcze cztery. Aby mieć szansę zgarnąć jedną z dwóch kolejnych trzeba podać odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się aktorka, która wystąpiła razem z Tomem Cruisem w programie Top Gear?

Odpowiedzi należy przesłać na adres redakcja@moto.pl. Komu nie uda się zdążyć dzisiaj, ma jeszcze szansę jutro. Zapraszamy do zabawy!

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

Stig zdjął kask

Top Gear - nowy trailer - WIDEO

Autotrader.pl - bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

Więcej o: