Wybierz najlepszy program motoryzacyjny | Sondaż

Który polski program motoryzacyjny traktujący o nowych samochodach emitowany w telewizji jest najlepszy? V-max, Jazda Próbna, a może Automaniak? Zdecydujcie sami

Dwa dni temu przedstawiliśmy siedem programów emitowanych w polskiej telewizji z których można dowiedzieć się czegoś nowych samochodach. Do listy dołączyliśmy specyficzny, ale jednak mieszczący się w założeniach program Koła Fortuny z TVN CNBC. Teraz już lista wydaje się pełna, więc zapraszamy do oddania głosu na Waszym zdaniem najlepszy z nich.

Zapraszamy do sondażu poniżej.


ZOBACZ TAKŻE:

Motoryzacja w polskiej telewizji

Kotlina Mocy 2011

Najlepszy polski program motoryzacyjny w TV to:
Więcej o:
Komentarze (1)
Wybierz najlepszy program motoryzacyjny | Sondaż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Dobrze Poinformowana

    0

    AUTO ZWIAD byl nadawany od 1995 do 2015 (20 lat)na antenach : WTK 1 - Wrocławska Telewizja Kablowa , TeDe - Telewizja Donlnośląska , Telewizja Biznes (Polsat Biznes) i TVS - Telewizja Silesia . Łącznie ukazało sie 1156 odcinków . Audycje produkowala firma AUTO ZWIAD MEDIA - MACIEJ P. PUCHAŁA . Program był najdłużej emitownym magazynem motoryzacyjnym produkowanym pod tą samą nazwą . Od roku 2006 AUTO ZWIAD emitowany jest na antenie Telewizji Wrocław ( TVP Wrocław), ale już pod nazwą MOTOSFERA TV .Do pażdzoernika 2018 ukazały się 594 odcinki cyklu . Autorem całości cyklu jest red. Maciej P. Puchała z Wrocławia Producentem wykonaczym jest (syn) Daniel Puchała .Właściciel firmy MOTOSFERA MEDIA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX