Wyciek odświeżonego MINI

W sieci pojawiły pierwsze zdjęcia MINI po face-liftingu. Trzeba przyznać, że styliści podeszli do sprawy bardzo ostrożnie

Póki co, dysponujemy tylko dwoma zdjęciami. Pojawiły się one niedawno na stronach bloga Motoringfile. Cóż, jeśli nie jesteście fanami kultowego modelu, raczej trudno będzie Wam znaleźć różnice w stosunku do MINI dziś jeżdżących po ulicach. Zmieniło się naprawdę niewiele, przynajmniej z zewnątrz. Delikatnie przemodelowano reflektory oraz tylne światła, do których zawitała technologia LED. Subtelnie przeprojektowano też przedni zderzak, teraz z "uśmiechniętym" grillem. Panowie z Motoringfile dotarli również do informacji, że w ramach odświeżania MINI klienci będą mieli do wyboru trzy nowe wzory aluminiowych felg, a w gamie lakierów nadwozia MINI pojawi się sześć nowych kolorów.

Mało? Być może. Trzeba jednak pamiętać, że w najbliższym czasie miłośników marki czeka sporo innych nowości. W przyszłym roku do salonów trafić ma MINI Coupe, a na rok 2012 zapowiedziano rynkowy debiut MINI Roadstera (o obu autach możecie przeczytać tutaj i tutaj). A i to nie koniec. Niedawno pojawiły się też pogłoski, jakoby firma pracowała nad siedmiomiejscowym SUV-em oraz produkcyjną wersją otwartego, rekreacyjnego modelu na bazie studyjnego Beachcombera (więcej tutaj).

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Plażowe MINI dostało zielone światło - ZOBACZ TUTAJ


Samochody: MINI - ogłoszenia

Więcej o: