Moto.pl wymiata

Wczoraj zakończyły się zawody Grand Prix Fiat Auto Poland - coroczny puchar dziennikarzy rozgrywany na Torze "Kielce". Dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji generalnej zajęli koledzy z naszej redakcji

Dziennikarze startowali fabrycznymi Alfa Romeo MiTo o mocy 155 KM z silnikami 1.4 TJet oraz Abrathami 500. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia pogoda była znakomita, co pozwoliło przeprowadzić zawody w równych warunkach dla wszystkich. Emocje były tak duże, że nie brakowało taryf za pomylenie trasy i kar za ominięcie słupków. Na szczęście nie dla nas.

Ponad sześćdziesięciu zawodników miało do pokonania cztery próby w środę i cztery w czwartek. Dobre przejazdy Marka Sworowskiego i Szczepana Mroczka dały im pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji generalnej XVII Grand Prix Fiat Auto. Tak wysokie pozycje zagwarantowały im również pewne, pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Kolejni na podium byli Ramunas Fetingis z litewskiego magazynu "Autopilotas" oraz Marcin Matus z tygodnika "Auto Świat".

Wyniki klasyfikacji generalnej


 

ZOBACZ TAKŻE:

Aprilia Tuareg 750 concept - ZOBACZ TUTAJ

Przygotuj motocykl do sezonu - ZOBACZ TUTAJ

Więcej o: