Opony z Twoim imieniem

Wielu właścicieli motocykli lubi upiększać swoje maszyny i czynić je niepowtarzalnymi przy pomocy własnych "patentów" albo dostępnych na rynku akcesoriów. Firma Pirelli uruchomiła właśnie ciekawy program personalizacji, pozwalający fabrycznie ozdobić opony wymyśloną przez klienta etykietką

Program dotyczy nowej serii Diablo Rosso Corsa. Przy pomocy prostego konfiguratora na stronie producenta, każdy z klientów będzie mógł stworzyć swój prywatny emblemat, który następnie będzie można umieścić na bocznej ściance opony. Wybór nie jest co prawda nieograniczony, ale możliwości personalizacji są całkiem spore i z pewnością zadowolą wielu, chcących się wyróżnić z tłumu motocyklistów.

Producent przewidział trzy możliwe schematy emblematu. W wszystkich przypadkach, poza elementem graficznym przygotowanym przez Pirelli (zarys któregoś torów goszczących serię Superbike, flaga lub logo), klient może na nim umieścić słowo (lub słowa) o długości do dziesięciu liter. I tu swoboda jest już pełna. Kilka przykładów możecie znaleźć w naszej galerii.

Po zakończeniu projektowania etykiety wystarczy podać swój adres i w ciągu kilku dni komplet sześciu gotowych do aplikacji, unikalnych emblematów trafi do naszej skrzynki pocztowej.

Jak podoba Wam się ten pomysł? Konfigurator możecie wypróbować na stronie producenta tutaj.

Bartosz Sińczuk

Zdążyć przed zimą z Pirelli - POWRÓT DO SEKCJI

Nie czekaj na zimę, kup zimówki już teraz - najtaniej! - opony.moto.pl

Więcej o: