Dartz Prombrom - czołg ze złota

To auto posiada wszystko, czego potrzeba by porządnie wylansować się pod dyskoteką. Szczególnie taką w najgorszej dzielnicy, najbardziej niebezpiecznego miasta świata

Bo Prombron Red Diamond to szpanerski SUV z kuloodporną karoserią, kołami i szybami. Te ostatnie, oprócz przyciemnienia w kolorze nadwozia pokryte są dodatkowo cieniutką warstwą złota. Nie pytajcie nas po co. Wnętrze również nie obniża narzuconego przez tunera standardu. Zegary zdobione są kamieniami szlachetnymi, a uszy pasażerów masuje aksamitny dźwięk z systemu audio Rouge Acoustic.

Mamy niestety złą wiadomość dla miłośników wielorybich penisów, a właściwie skóry z intymnych obszarów tego wodnego ssaka. W związku w głośnymi sprzeciwami przyjaciół zwierząt, materiał z przyrodzenia wielorybów nie może być już wykorzystywany do obszywania tapicerki. Wydaje się jednak, że specjaliści z Dartz znaleźli "godny" zamiennik. W najdroższej wersji auta, fotele i boczki drzwi obszyte są skórą z misia pandy. Kolejna fala protestów gwarantowana. Na co potem przerzuci się Dartz? Obstawiamy milusińskie foki.

Równie gustowna jak samo auto jest promująca je sesja zdjęciowa, na której pancerny pojazd nieśmiało wystaje zza uwodzicielskiej, długowłosej modelki (zapraszamy do galerii). Aha... cena auta widocznego na zdjęciach to równy milion euro. Są chętni?

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Dartz Bentley - eurokamuflaż - ZOBACZ TUTAJ

Samochody: Hummer - ogłoszenia

Więcej o: