Tokio 2009 | najważniejszy salon Azji

Salon Motoryzacyjny w Tokio odbędzie się w dniach 24 października - 4 listopada 2009 roku i będzie najważniejszym wydarzeniem tego typu dla producentów z Azji

Zarówno w Genewie, jak i we Frankfurcie obecność producentów japońskich była dość ograniczona. Najbardziej aktywnie działał Hyundai, co jest zrozumiałe, bo na kryzysie tyko zyskał.

Japońskie firmy szykują ofensywę na zbliżający się salon tokijski. Subaru, Honda, czy Mazda już publikują pierwsze informacje na temat swoich modeli i prototypów, jakie będzie można zobaczyć na ich stoiskach.

Niestety zabraknie producentów z Europy. Swoją obecność zapowiedziały egzotyczne nawet na naszych drogach marki Lotus i Alpina. To jednak nie umniejsza rangi tego wydarzenia. Wszyscy, którzy chcą znać najnowsze trendy azjatyckiej, a w szczególności japońskiej motoryzacji powinni być tam obecni.

Będziemy prezentować co ciekawsze naszym zdaniem premiery zarówno przed, jak i w trakcie trwania salonu, a po zakończeniu targów nasz wysłannik zda dokładną relację z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Marcin Lewandowski

Dziewczyny z Frankfurtu - ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Samochody: Honda Accord - ogłoszenia

Więcej o: