Frankfurt 2009 | Audi - nieposkromiona energia

Audi uruchomiło specjalną stronę internetową, na której obejrzeć można ciekawe filmiki obrazujące potęgę elektryczności oraz... zegar odliczający czas do otwarcia Salonu Samochodowego we Frankfurcie. Zapowiada się coś ciekawego

"Co się stało z elektrycznością?" - pyta na stronie electricityuntamed.com Audi. "Została uproszczona i udomowiona. Utknęła w elektryczncyh szczoteczkach do zębów i w ekspresach do kawy" pada odpowiedź. Przytoczone jest też kilka informacji na temat energii. Na przykład, że 10 minut całowania się tworzy tyle energii, że zwykły telewizor mógłby działać godzinę. Albo: "Gdybyś krzyczał przez osiem lat, siedem miesięcy i sześć dni, wytworzyłbyś ilość energii, dzięki której możnaby podgrzać jedną filiżankę kawy"... Warto zajrzeć na stronę, by dowiedzieć się jeszcze więcej ciekawostek podobnej treści.

Pytanie jednak, po co to wszystko i jaki ma to związek z motoryzacją. Odpowiedź wydaje się całkiem prosta. Audi planuje pokazać we Frankfurcie auto elektryczne bazujące na Audi R8. Na razie wiemy tylko tyle. Kolejne informacje pojawią się zapewne w ciągu najbliższego tygodnia, o czym nie omieszkamy Was poinformować. Tymczasem zobaczcie kilka filmików, jakie Audi przygotowało, by uzmysłowić nam, jak wielkie pokłady energii drzemią w elektryczności:

 


Jan Kopacz

Audi zmienia logo -ZOBACZ TUTAJ

Więcej o: