Ypsilon od Versace

Niektóre kobiety dobierają kolor samochodu pod odcień oczu lub lakieru do paznokci. Lancia idzie o krok dalej i proponuje ozdobić auto wzorem zaprojektowanym przez Versace

Lancia Ypsilon Versus to owoc współpracy włoskiego koncernu motoryzacyjnego z domem mody Versace. Jego linia Versus wzbogaciła się o samochód miejski. Dzięki temu młodzi ludzie do których jest adresowana linia Versus będą mogli kupić samochód pasujący do reszty stroju.

Ypsilon Versus dostępna jest w kolorze Bronzino, gdzie m.in. dach i tylna klapa są matowe. W opcji można zamówić malowanie B-colore. Wtedy te elementy zyskują wzór z charakterystycznymi literami V. Także wnętrze jest zaprojektowane od nowa. Tapicerka z brązowej skóry jest szyta ręcznie. Dodatkowo parę elementów ozdobiono chromem, m.in. obwódki zegarów, czy gałkę zmiany biegów.

Lancia Ypsilon Versus powstała w liczbie 1000 sztuk, z czego zaledwie 30 trafi do polskich salonów sprzedaży. Za wersję 1.4 95 KM trzeba zapłacić 5900 zł, a za diesla 1.3 90 KM 59900 zł. W wyposażeniu seryjnym znajdziemy m.in. klimatyzację automatyczną, wspomnianą tapicerkę skórzaną, 16-calowe alufelgi, radio sterowane z koła kierownicy, czy lakier metalizowany.

Marcin Lewandowski

Lamborghini od Versace - ZOBACZ TUTAJ

Ypsilon za mały? To może Delta - CZYTAJ TUTAJ

Samochody: Lancia Ypsilon - ogłoszenia

Więcej o: