Rolls-Royce po wizycie u kosmetyczki

Rok 2008 był dla Rolls-Royce'a bardzo udany i firma zamierzając utrzymać dobrą passę poddała swoją limuzynę Phantom drobnym zmianom.

Z zewnątrz zmiany modelu Phantom są ledwie zauważalne. Mają na celu upodobnienie wielkiej i luksusowej limuzyny do dwudrzwiowych Phantom Drophead Coupé i Phantom Coupé.

Idąc od przodu zmieniono kształt przedniego zderzaka, który teraz wygląda bardziej konwencjonalnie, a także nieznacznie inaczej poprowadzono linię atrapy chłodnicy wykończonej nierdzewną stalą. Z boku auta pojawiły się lampy LED podświetlające klamki drzwi. W nowym modelu w standardzie montowane będą 21-calowe obręcze ze stopów lekkich.

Wewnątrz także trudno zauważyć zmiany. Z tyłu dodano dodatkowe sterowanie i wejścia audio do wbudowanych 12-calowych monitorów. Sterowanie klimatyzacją w tylnej części auta, sterowanie głośnością umieszczono w tylnych drzwiach.

Opisane zmiany dotyczą obydwu limuzyn Rolls-Royce'a - Phantoma z krótkim i z wydłużonym rozstawem osi. Produkcja rozpocznie się na wiosnę tego roku.


mjl,
źródło: Rolls-Royce

Samochody: Rolls-Royce - ogłoszenia

Więcej o: