Limitowana Fabia Sportline

W związku z oczekiwanym debiutem małej Skody w klasie S2000 w salonach pojawiła się limitowana wersja Fabii o dodatkowej nazwie Sportline.

Skoda Fabia Sportline występuje w czterech kolorach nadwozia: czerwonym Corrida, czarnym Black Magic i szarymi Antracite i Satin. Łączą się z białym (w przypadku czerwonego) lub srebrnym kolorem dachu i części lusterek bocznych. Na wyposażenie standardowe składają się m.in. takie elementy, jak: reflektory przeciwmgielne, szesnastostocalowe koła z obręczami ze stopów lekkich, sportowe zawieszenie, sportowe fotele, przednie i boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy, zdalnie sterowany centralny zamek, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne.

W wyposażeniu opcjonalnym znajduje się m.in. system ESP, kurtyny powietrzne, system kontroli ciśnienia powietrza w oponach TPM, klimatyzacja Climatic, klimatyzacja Climatronic, komputer pokładowy wzbogacić o większy wyświetlacz, a komfort podróży podnieść dzięki instalacji elektrycznie otwieranego okna dachowego.
Dostępny jest także pakiet Silver, na który składa zestaw elementów w kolorze srebrnym: gałka dźwigni zmiany biegów, klamki wewnętrzne oraz obwódki kratek nawiewu i przycisk hamulca ręcznego.

Fabia Sportline dostępna jest z dwoma silnikami, benzynowym 1.6 16V/77 kW (105 KM) w cenie od 51 300 zł i jednostką diesla 1.9 TDI/77 kW (105 KM) - od 57 900 zł.

mjl, Skoda; źródło: Skoda

 

Samochody: Skoda Fabia - ogłoszenia

Więcej o: