Przedniosilnikowe Lamborghini - czterodrzwiową limuzyną

Koniec zgadywanek. Lamborghini opracowało czterodrzwiową supersportową limuzynę, będącą konkurencją dla zaledwie kilku innych aut tego typu. Niektóre z nich jeszcze nawet nie istnieją!

Maserati Quattroporte (od 1963 roku), Aston Martin Lagonda (1976-1991), to klasyczne sportowe limuzyny z dwoma parami drzwi, których prowadzenie ma dostarczać sporo przyjemności. W ostatnich latach podjęto decyzje o rozpoczęciu prac nad takimi autami m.in. w zakładach Porsche (Panamera zostanie pokazana oficjalnie podczas rozpoczynającego się właśnie salonu w Paryżu). Aston Martin bardzo poważnie rozważa powrót z marką Lagonda na rynek sportowych limuzyn.

Poza Porsche Panamera, którego produkcja seryjna została już przesądzona, ostateczne decyzje prawdopodobnie zostaną dopiero podjęte. Po ostatnich spadkach na giełdzie w Nowym Jorku, z widmem poważnego kryzysu gospodarczego w USA firmy takie, jak Lamborghini trzy razy policzą koszty, zanim zdecydują się na produkcję modelu tak naprawdę niszowego.

 

Jeśli decyzja będzie pozytywna, przy odrobinie szczęścia będziemy kiedyś mogli zobaczyć takie auto na ulicy. Ma się nazywać Estoque (cios zadany w walkach byków) i według plotek ma być napędzany olbrzymim silnikiem z Audi RS6.

 

Marcin Lewandowski

Znajdź ciekawe Lamborghini - oferty Autotrader.pl

 

Więcej o:
Komentarze (29)
Przedniosilnikowe Lamborghini - czterodrzwiową limuzyną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Jak dla mnie z przodu wygląda jak podtuningowana Laguna III:)

 • Gość: Gość

  0

  Nie ma to jak Lambordżini!

 • Gość: Gość

  0

  A NIE MÓWIŁEM!! haahaa :D. ekstra fura!!

 • Gość: Gość

  0

  to już nie jest apokalipsa to jest armagedon

 • Gość: Gość

  0

  A najśmieszniejsze czytając te wszystkie wypowiedzi jest to że jak już będzie jeździć po drogach to spora rzesza tych co tu psy na tym rozwiązaniu wieszają i bręczą że brak szanowania się i psucie marki bedą się ślinić jak zobaczą to na żywo he he ;) No ale tak to już jest - psy szczekają a karawana jedzie dalej...

 • Gość: Gość

  0

  Od kiedy Audi przejelo Lamborghini (wymowa: lamborgini, nie lamborDŻini) wloska firma sprzedaje 6x wiecej samochodow. I tyle na ten temat.

 • Gość: Gość

  0

  z przodu reno laguna z tyłu alfa 166, paskudztwo jakich malo, szkoda psuc marke lamborgini takim szkaradztwem.

 • Gość: Gość

  0

  Widze ze dawni decydenci z FSO sie tutaj wypowiadaja. Pewnie tez chcieli marke szanowac.

 • Gość: Gość

  0

  to nie jest podobne do lambo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX