Zabawa w zgadywanki Lamborghini

Lamborghini bawi się ze swoimi fanami! Odsłaniając fragmenty samochodu, który będzie zaprezentowany podczas salonu samochodowego w Paryżu.
Burzę domysłów wywołało zaprezentowane zdjęcie fragmentu tyłu nowego samochodu Lamborghini . Lambo podpisało je "it's not just a new Lamborghini, it's a whole new world" (to nie tylko nowe Lamborghini, to nowy świat). W zasadzie niewiele tam widać. Karbonowy dyfuzor, i dziwne elementy tyłu samochodu. Z początku podejrzenia padły na nową bardziej sportową odmianę Mrucielago SV(Sport Veloce). Znalazłem też artykuł, w którym domniemano, iż jest to nowa wersja Reventona , jednak błyszczący lakier...
Wyobraźnię rozbudza jeszcze bardziej opona Pirelli P-zero ze znaczkiem Lamborghini na feldze widoczna na tajemniczych zdjęciach.

Ewidentnie widzimy wybrzuszoną przednia maskę, co może oznaczać, że samochód ten ma silnik umieszczony z przodu! Czyżby był to nowy czteroosobowy model Lamborghini, będący odpowiedzią na Panamerę i Rapide?

Na forach wrze, że Lamborghini nie zamierza eksperymentować z nowymi rodzajami nadwozia, jednak dobrze pamiętamy terenowe LM002, bądź zaprezentowanego w 1966 w Genewie 400GT 2+2 i jego następcę. Co sądzicie o nowych pomysłach firmy z Santa Agata? Jak rozumieć niestandardową dla Lamborghini tak wybrzuszoną maskę?
Więcej o:
Komentarze (18)
Zabawa w zgadywanki Lamborghini
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  To nowa wersja lambo napędzana silnikiem elektrycznym, który jest umieszczony z przodu.

 • Gość: Gość

  0

  Z tyłu ma klapę bagażnika, więc albo czteroosobowa limuzyna (tak jak AM Rapide cze Porsche Panamera) albo GranTourismo (może nowa Miura, konkurencja dla DB9 i "Maserati")

 • Gość: Gość

  0

  Czterodrzwiowe lamborgini to dobry pomysł. Trochę uciążliwe będzie otwarcie najpierw jednych, a później drugich drzwi ale to jednak bezpiecznie i cieplej. Mam tam w domu i to się sprawdza.

 • Gość: Gość

  0

  Stawiam na duzy turystyczny motocykl...

 • Gość: Gość

  0

  sory za błąd - przyjrzeć oczywiście ;)

 • Gość: Gość

  0

  będzie to 4.-osobowe auto z silnikiem z przodu! Trzeba sie przyjżeć, że po 1. ma długi odstep między kołem a drzwiami których linii nawet nie widać na zdjęciu, więc prawdopodobnie będzie silnik za przednią osią, pod przednią maską, co jest oczywiście zaskoczeniem! no a tył... gdyby z tyłu byl silnik to klapa nie otwierałąby się tak głęboko, jak w hatch-backu, razem z połową światła i jeszcze nizej. Postarali sie po prostu zrobić w miare niski prób bagażnika. Reasumując moim zdaniem 4 osobowe lambo, coś na kształt panamery :)

 • Gość: Gość

  0

  może kombi

 • Gość: Gość

  0

  Jedno jest pewne, będzie piekne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX