Tak wygląda Insignia, Vauxhall Insignia

Koncern General Motors w Europie zaprezentował pierwsze oficjalne zdjęcia wnętrza nowego Opla Insignia z tym, że w wersji angielskiej.

W Wielkiej Brytanii marka Opel nie występuje, ale Astry, Omegi, czy Vectry są tam znane. Noszą znaczki marki Vauxhall, kupionej przez GM w 1925 roku. Pod marką Vauxhall sprzedawane są obecnie głównie konstrukcje Opla.

Vauxhall Insignia to nic innego, jak Opel Insignia z kierownicą po prawej stronie. Stylistyka wnętrza pozostanie jednak niezmieniona, choć będzie jej symetrycznym odbiciem.

Pokazane zdjęcia (poprzednie były niskiej jakości) pozwalają odetchnąć. Wnętrze jest równie ładne, co nadwozie. To istotne nie tylko dla estetów, wszak większość czasu ze swoim samochodem każdy kierowca spędza za jego kierownicą, a nie oglądając go z zewnątrz na parkingu. Cieszy też płynne "przejście" deski rozdzielczej w boczki drzwi. Mimo, że wygląda to ładnie, nie każdy producent decyduje się na taki zabieg stylistyczny.

A tak wygląda i jeździ Opel Insignia:

 

Opel Insignia

 

mjl

Więcej o:
Komentarze (6)
Tak wygląda Insignia, Vauxhall Insignia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Jak możecie porównywać takie brzydactwo jak Skoda Superb do Opla Insignii. To jest czyste czepialstwo i ślepota!!!

 • Gość: Gość

  0

  Ja też od razu pomyślałem że znam ten przód. Wszedłem na stronę Skody i wypisz wymaluj - następca Superba... Natomiast nie zmienia to faktu że ładny samochód, szczególnie wnętrze fajnie narysowane i nie przegadane. Szkoda tylko że zegary na czerwono no ale to akurat moja osobista uwaga.

 • Gość: Gość

  0

  Hehehe, też pomyślałem, że to wygląda jak nowa Skoda. Swoją drogą lubię Skody.

 • Gość: Gość

  0

  to Skoda nowa jest?

 • Gość: Gość

  0

  nie potrafie ocenic wnetrza gdy kierownica jest po "zlej" stronie.

 • Gość: Gość

  0

  mozecie sie chcociaz powolywac na carscoop

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX