AeroGT Concept | Supersamochód, samoloty i zegarki

AeroGT to koncept supersamochodu stworzony przez firmę specjalizującą się w zegarkach Bell & Ross
Bugatti Veyron  Bugatti Veyron | Jedno superauto w wielu odsłonach

Za projekt AeroGT odpowiada dyrektor artystyczny Bell & Ross Bruno Belamich. Koncept inspirowany jest samolotami (patrząc na jego wygląd, to zapewne nowoczesnymi myśliwcami) i samochodami klasy grand tourer z lat 50' ubiegłego wieku. Mamy więc do czynienia z interesującym połączeniem klasyki z nowoczesnością. Najciekawszym elementem stylistycznym, naszym zdaniem, są dwie olbrzymie końcówki wydechu, które wyglądają jak silniki odrzutowe myśliwca.

AeroGT to tylko wizja projektanta. Dlatego twórcy nie podali żadnych szczegółów technicznych i nie zająknęli się nawet o jednostce napędowej drzemiącej w tym niesamowicie wyglądającym supersamochodzie. AeroGT Concept trzeba traktować jako ciekawostkę.

Jak przystało na producenta zegarków, Bell & Ross wraz z pokazaniem zdjęć konceptu wprowadził do sprzedaży dwa modele zegarków BR 03-92 AeroGT oraz BR 03-94 AeroGT.

ZOBACZ TAKŻE:

8 aut i prawie 9 tys. KM, czyli supersamochody z Genew

Bugatti Chiron

INNE LINKI

Inferno Exotic Car | Supersamochód rodem z Meksyku

Lamborghini Murcielago | Idealna "drift-fura"?

Ferrari GTC4 Lusso | Następca FF

Aston Martin DB11 | Nowy rozdział

Zdjęcie CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 205/55/R16 91W Zdjęcie CONTINENTAL ContiPremiumContact 5 215/55/R16 93W Zdjęcie Goodyear EFFICIENTGRIP 235/50/R17 96W
CONTINENTAL ContiPremiumCon... CONTINENTAL ContiPremiumCon... Goodyear EFFICIENTGRIP 235/...
Porównaj ceny Porównaj ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: