Poznań Motor Show 2016 | Rolls Royce | Luksusowy polski debiut

Rolls Royce również przygotował na poznański Motor Show polską premierę
Ludwika Ciechecka i Rolls-Royce Wraith | Dealerem samochodów marki Rolls-Royce w Polsce jest salon Rolls-Royce Motor Cars Warszawa mieszczący się przy ul. Ostrobramskiej 73 w Warszawie.Rolls-Royce Wraith i Ludwika w obiektywie Szymona Brodziaka

Najciekawsze rzeczy na stoisku najbardziej luksusowej marki motoryzacyjnej na świecie można zamknąć w trzech punktach:

1. Pojawi się najnowszy kabriolet Rolls-Royce Dawn, który zadebiutuje w Polsce podczas targów w Poznaniu.
2. Rolls-Royce Motor Cars Warszawa zaprezentuje szczegóły programu Bespoke  pozwalającego na indywidualizację samochodów.
3. Specjalista z fabryki Rolls-Royce w Goodwood zaprezentuje swój kunszt podczas dnia prasowego oraz pierwszego dnia otwartego dla klientów.

Światowy lider w produkcji luksusowych aut zaprezentuje polskiej publiczności swój nowy kabriolet po raz pierwszy na Targach Motor Show w Poznaniu. Na ekspozycji, obok modelu Dawn, pojawi się również Wraith, najbardziej potężny samochód w historii firmy, oraz Rolls-Royce Ghost.
Dawn czerpie inspirację z eleganckich i ponadczasowych samochodów bez dachu Rolls-Royce Silver Dawn z lat 40. i 50. Pierwsze egzemplarze nowego Rolls-Royce Dawn  trafią do klientów wiosną.

q

Polski przedstawiciel Rolls-Royce Motor Cars Warszawa przywiezie do Poznania unikatowy element Bespoke - ekskluzywny zestaw koktajlowy cocktail hamper. Jest to doskonały eksponat pokazujący możliwości programu pozwalającego klientom na stworzenie samochodu tak wyjątkowego, jak ich własny odcisk palca. Usługa obejmuje bardzo szeroki zakres opcji, od ponad czterdziestu czterech tysięcy kolorów karoserii po instalację elementów światłowodowych w technologii starlight headliner. Ponad 90% wszystkich samochodów Rolls-Royce sprzedanych w 2015 roku zawierało elementy Bespoke.
Wyjątkową atrakcją podczas dnia prasowego na targach (31 marca) oraz pierwszego dnia wystawowego (1 kwietnia) będzie pokaz elementów rzemiosła drewnianego wykorzystywanego przy tworzeniu wnętrz samochodów. Zademonstruje go ekspert z fabryki Rolls-Royce w Goodwood.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Rolls-Royce | Pierwszy SUV marki do 2018 roku

Rolls-Royce Ghost SUV koncept

INNE LINKI

Rolls-Royce | Mało kto tak dba o swoich klientów

Red Flag L5 | Rolls-Royce z Chin

Rolls-Royce Ghost | Test | Royal Baby

Zdjęcie Fulda ECOCONTROL 175/55/R15 77T Zdjęcie Goodride SC301 225/70/R15 112/110R Zdjęcie Nokian CLINE VAN 205/70/R15 106/104S
Fulda ECOCONTROL 175/55/R15... Goodride SC301 225/70/R15 1... Nokian CLINE VAN 205/70/R15...
Porównaj ceny Porównaj ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: