Nowe przepisy dotyczące praw jazdy od 2017 r.

System CEPiK 2.0, który miał m.in. monitorować poczynania młodych kierowców, wystartuje dopiero w 2017 r. Efekt? Zmiany w prawach jazdy, których tak obawiali się obecni i przyszli kursanci, wejdą w życie za rok
Więcej o:
Komentarze (15)
Nowe przepisy dotyczące praw jazdy od 2017 r.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: g

  Oceniono 13 razy 11

  Kto wymyśla takie bzdury? Wiadomo, ci co już maja prawo jazdy. "Żeby innym żyło się gorzej" najlepiej wszystkim skasować uprawnienia od razu, też do jazdy rowerem!

 • liczbynieklamia

  Oceniono 24 razy 10

  Wprowadzanie osobnych ograniczeń dla młodych kierowców to niebezpieczna głupota. Najbezpieczniej jest wtedy, gdy wszyscy jeżdżą ze zbliżonymi prędkościami - nie ma wyprzedzania, zmiana pasa jest bardzo prosta.

  Są też zmiany dobre. Zakaz podejmowania pracy zarobkowej w charakterze kierowcy uważam za słuszny, podobnie jak kurs bezpiecznej jazdy (choć tutaj obawiam się realizacji) czy łatwiejsza utrata prawa jazdy za wykroczenia w początkowym okresie.

 • Gość: Pablo

  Oceniono 4 razy 4

  Mój pomyślny kurs odbył się
  się w 'normalnym' kraju, gdzie obowiązuje ruch lewo stronny. Do głowy mi nie przyszło próbować w świecie rządowych idiotów.

 • Gość: fester

  Oceniono 3 razy 3

  Dokumenty kolekcjonerskie stały się ostatnio prawdziwym hitem. Zarówno prawo jazdy jak i dwód osobisty można śmiało zamówic na fastidcard.com , są co ciekawe w pełni legalne.

 • Gość: Zawodowy kierowca

  Oceniono 5 razy 3

  Zalosne kolejny system za grube pieniadze ktory musi sie zwrucic co idzie za tym wiecej nie zdanych absurdalnych egzaminow , odbieranie prawa jazdy za poerdoly.
  Kolejne nabijanie kasy za dodatkowe szkolenia na torze(przydala by sie kontrola czy wlasciciele czasem nie maja kolegow wadministracji).
  ZALOSNE TLUMACZENIA ZE W WIELU KRAJACH TO ZDAJE EGZAMIN I JEST DOBRE.
  ROWNIERZ W WIELU KRAJACH PRAKTYKUJE SIE ZE PRZYSZLY KIEROWCA MOZE PRZED EGZAMINEM JEZDZIC Z OSOBA KTORA JUSZ POSIADA PRAWO JAZDY I MOZE SIE PODSZKOLIC ZANIM EGZAMIN BEDZIE ZDAWAL .
  CZEMU TEGO NIE WPROWADZA???????!
  PEWNIE DLATEGO ZE EGZAMIN ZDA 99,9% PRZYSZLYCH KIEROWCOW ALE BEDA UMIEC JEZDZIC I TO POPRAWI SIE ZNACZNIE UMIEJETNOSCI.

  TO CO TERAZ ZNOWU CHCA ZROBIC TO TYLKO PRZYKRYWKA DO OKRADANIA ZGODNIE Z PRAWEM

 • Gość: martin

  Oceniono 1 raz 1

  Ja ostatnio zamówiłem w niedrogiej cenie wzor kolekcjonerski dokumentu prawa jazdy na stronie szybkieprawojazdy.pl , nie uwierzycie jaki to prosty sposób na uminiecie wielu trudności.

 • Gość: erwin

  0

  Prawo jazdy? Dajcie spokój. Wyrabianie oficjalnego trwa wieki. Sam zamówiłem prawko kolekcjonerskie z clubcard.com.pl i jestem zadowolony.

 • Gość: ekspert

  0

  uważam że ta nawierzchnia poślizgowa to wielka głupota

 • Gość: fgbdfghd

  Oceniono 2 razy 0

  Zamiast użerać się z prawem jazdy, proponuje zamówić wersje kolekcjonerską z szybkieprawojazdy.pl , opcja bardzo przydatna, a dokumencik dobrej jakości i legalny w posiadaniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX