Ferrari Katowice jednym z najlepszych salonów na świecie

Ferrari Polska znów święci sukces. Dzięki wynikom sprzedażowym i marketingowym katowicki salon trafił do grona trzech najlepszych na świecie
Następca Ferrari LaFerrari pokona barierę 500 km/h

Tydzień temu na fanpage'u Ferrari Polska pojawiła się informacja, że katowicki salon został nominowany do nagrody dla najlepszego salonu Ferrari na świecie. Tytułu ostatecznie nie udało się zdobyć, ale już sama nominacja (jedyna wśród krajów EMEA) jest ogromnym sukcesem. Śląski salon trafił ponadto na listę trzech najlepszych na świecie. Ferrari Katowice zostało docenione za sprzedaż, działania marketingowe i tworzenie społeczności fanów marki w Polsce.

Nie jest to pierwszy sukces polskich przedstawicieli Ferrari. Trzy lata temu informowaliśmy o rekordowej sprzedaży w warszawskim salonie włoskiej marki. W dwa pierwsze miesiące 2012 r. kupiono w naszym kraju tyle aut, ile Włosi przewidywali sprzedać przez cały rok. Było to jeszcze przed przejęciem przedstawicielstwa przez wyłącznego importera Ferrari w Polsce - Grupę Pietrzak.

>> Ile trzeba zapłacić za używane Ferrari?

Obecnie firma zarządza siedmioma obiektami, w których prowadzone są autoryzowane punkty sprzedaży oraz serwisu marek Renault, Peugeot, Dacia oraz Ferrari. Salon włoskiej marki w Katowicach został otwarty w czerwcu 2013 r. Oficjalne przejęcie warszawskiego dilerstwa nastąpiło pod koniec ubiegłego roku.

FERRARI F12tdf | EKSTREMALNA WERSJA

Ferrari F12tdf

Więcej o:
Komentarze (11)
Ferrari Katowice jednym z najlepszych salonów na świecie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ja

  Oceniono 16 razy 6

  To ma być sukces? To pokazuje tylko tyle, że kilkudziesięciu nowobogackich rzuciło się na Ferrari, a reszta chłopów pańszczyźnianych czyta o tym artykuły.

 • Gość: Darek

  Oceniono 7 razy 5

  Bez sarkazmu - gratulacje dla dealera. Widze ze ból dupy przy luksusowych markach zawsze był, jest i bedzie.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 1 raz 1

  Co to jest "dilerstwo"? Oczy bolą od waszych nowotworów językowych!
  ----------------------------------------------
  ps. No tak, w latach chyba 90 jeździły drogami Lanosy, teraz jeżdżą same Ferrari:P Poczekam na oglądanie jak będą jeździć Maserati Fendi :P

 • 4slash

  0

  Nie wystarczy mieć kasę aby jeździć Ferrari. Na auto czeka się od roku do dwóch i zawsze jest kolejka oczekujących. Znałem bogatego Niemca, który zamówił F i czekając cieszył się jak dziecko, że jeszcze tylko 6 miesięcy i będzie. Porsche 911 to jeździli dyrektorzy w jego firmie a on na co dzień latał prywatnym śmigłowcem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX