Buick LaCrosse | Pierwsze zdjęcie

Buick przymierza się do swojej wielkiej premiery. Już w listopadzie zobaczymy nowe wcielenie LaCrosse. Na razie Amerykanie wypuścili pierwsze zdjęcie
Salon Los Angeles 2014 | Cadillac ATS-V Coupe | Amerykańska rakietaCadillac ATS-V Coupe | Amerykańska rakieta

Premiery nowego Buicka możemy się spodziewać na Salonie Motoryzacyjnym w Los Angeles, który rozpocznie się już w listopadzie tego roku. Nowy LaCrosse ma być flagowym sedanem marki i zdobyć serca klientów segmentu D.

Buick postanowił bardzo oszczędnie dawkować informacje o nowym modelu. Na pierwszym oficjalnym zdjęciu widzimy tylko grill LaCrosse. Nowa atrapa chłodnicy jest o tyle ważna, że Buick planuje wprowadzić ten wzór do wszystkich swoich modeli do 2018 roku. Jak podkreślają twórcy, nowy grill nawiązuje do pięknego Wildcata II Concept z 1954 roku.

Używany Cadillac w Polsce - sprawdź oferty

Co już wiemy o LaCrosse? Stylistycznie będzie bazował na pokazanym na początku tego roku koncepcie Buick Avenir Concept (zamieszczamy jego zdjęcia w galerii). Prototyp prezentował się naprawdę znakomicie, możemy się więc spodziewać, że General Motors przyszykuje coś równie ładnego. Z rzeczy pewnych - LaCrosse zostanie zbudowany na płycie podłogowej GM E2XX, którą będzie dzielił m.in. z Chevroletem Malibu i Oplem Insignia. Na temat silników, Buick niczego jeszcze nie zdradził, ale większość specjalistów twierdzi, że wzorem Avenira pod maską zagości nowoczesna, benzynowa "V-szóstka".

Buick LaCrosse jako rocznik modelowy 2017 powinien pojawić się na rynku pod koniec przyszłego roku. Szykuje się bardzo ciekawa premiera w klasie premium. Szkoda, że tylko w USA.

ZOBACZ TAKŻE:

PRZYSZŁOŚĆ BUICKA | AVENIR CONCEPT

Buick Avenir Concept

Zdjęcie Sparco Kierownica R215 skóra Zdjęcie Sparco Kierownica R325 skóra Zdjęcie Sparco Kierownica R383 zamsz
Sparco Kierownica R215 skóra Sparco Kierownica R325 skóra Sparco Kierownica R383 zamsz
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: