Happier Camper HC1 | Przyczepa w rozmiarze mini

Odetchnijmy na chwilę od wielkiej motoryzacji i zbliżających się targów we Frankfurcie. Mamy ciekawostkę dla wszystkich, którzy marzą o ciekawej, np. wakacyjnej przygodzie za kółkiem
Renault Talisman Renault Talisman | Prezentacja modelu

Przy okazji ekstremalnego kampera Ducato 4x4 Expedition wspominaliśmy, że w cieniu zbliżających się targów we Frankfurcie w Niemczech odbywa się właśnie impreza dla miłośników przyczep kempingowych i kamperów. Jednym z najciekawszych producentów, jakich można zobaczyć w Dusseldorfie podczas Caravan Salon 2015 jest Happier Caravan.

W przyczepie HC1 twórcy postanowili połączyć wyjątkowo niską wagę, niewielkie rozmiary oraz praktyczność.

Wykonana z włókna szklanego przyczepa waży około 600 kg, więc z tak lekką konstrukcją poradzi sobie każdy samochód. Jak widzimy na zdjęciach, HC1 to przyczepa w rozmiarze mini - o wygodę użytkownika i brak poczucia klaustrofobii dbają duże okna i funkcjonalne tylne drzwi, przez które do środka można wsadzić motor albo kajak. Wnętrze można dostosowywać do własnych potrzeb - przykładowo można je skonfigurować jako wielkie łóżko. O energię elektryczną dbają panele słoneczne na dachu.

Ceny stylowej przyczepy w stylu retro startują od 16 tysięcy dolarów. Najdroższa wersja Premium to kwestia 24 tysięcy dolarów. Oczywiście cenę można łatwo podbić różnymi dodatkowymi opcjami. Na koniec mamy dla Was film, na którym twórcy prezentują możliwości swojej małej przyczepy.

ZOBACZ TAKŻE:

FIAT DUCATO 4X4 | KAMPER DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Fiat Ducato 4x4 Expedition

Więcej o: