Salon Frankfurt 2015 | Hyundai N Performance

We Frankfurcie oficjalnie zadebiutuje nowy dział Hyundaia N Performance. Będzie to nie tylko "nadworny tuner marki", jak M GmbH w BMW czy AMG w Mercedesie, ale także ekipa, która skupi się na motorsporcie
Hyundai Genesis | Pierwsza jazda | Demonstracja możliwościHyundai Genesis | Pierwsza jazda | Demonstracja możliwości

Na dniach Hyundai powoła do życia zupełnie nowy, sportowy oddział N Performance. Podobieństwo do działu M w BMW wydaje się nie być przypadkowe, ponieważ Koreańczycy planują podążyć podobną drogą. N Performance ma stać się nadwornym tunerem marki i dostarczyć w przyszłości parę usportowionych modeli Hyundaia o świetnych osiągach. Spod ręki inżynierów działu N będą wychodzić także typowo torowe auta.

Więcej szczegółów poznamy już w połowie września. Oficjalna prezentacja nowego działu koreańskiej marki odbędzie się we Frankfurcie.

Wiemy już, że wraz z pojawieniem się N Performance, Hyundai pokaże również dwa sportowe koncepty. Jeden to prototyp rajdówki Hyundai RM15 (dwulitrowy silnik o 300 KM mocy), który pojawił się już w Seulu na początku roku. Drugi koncept to z kolei spektakularny projekt N 2025 Vision Gran Turismo, zaprojektowany z myślą o grze na konsolę Sony PlayStation. N 2025 Vision GT zaprezentuje w pełni "potencjał, jaki drzemie w N Performance".

ZOBACZ TAKŻE:

NOWY HYUNDAI ELANTRA | PIERWSZE SZKICE

Nowy Hyundai Elantra pierwsze szkice

Zdjęcie Jazda za kierownicą Ferrari F430 Cabrio – Tor Ułęż Zdjęcie Jazda za kierownicą Mitsubishi Lancer Evo X – Tor Poznań Zdjęcie Jazda za kierownicą Audi R8 – Tor Borsk
Jazda za kierownicą Ferrari... Jazda za kierownicą Mitsubi... Jazda za kierownicą Audi R8...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o: