Autostrada A2 | Szarża 78-latki pod prąd

Wczoraj spore zamieszanie na autostradzie A2 wywołała pewna 78-latka z Niemiec. Starsza pani odrobinę się pogubiła i ruszyła w podróż po Polsce pod prąd
Na razie bezpłatne - niemieckie autostrady Płatne niemieckie autostrady dla obcokrajowców

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj na autostradzie A2 około 05:30 rano. Łódzka policja otrzymała zawiadomienie o Toyocie, która jedzie pod prąd. Sprawę przekazano policjantom z Konina. Okazało się, że za zamieszanie odpowiada 78-letnia obywatelka Niemiec, która przejechała pod prąd aż... 60 km.

Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Autostradowy patrol zatrzymał starszą panią przed węzłem Dąbie. Po dłuższej dyskusji udało się jej wytłumaczyć, że jechała po niewłaściwej stronie. Policjanci wystawili Niemce mandat w wysokości 100 złotych i odprowadzili do węzła Dąbie. Tam sprawczyni zamieszania ruszyła w dalszą podróż, tym razem już zgodnie z przepisami.

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Huracan LP 610-4 | Test | Warto mieć marzenia

Lamborghini Huracan LP 610-4

Więcej o:
Komentarze (3)
Autostrada A2 | Szarża 78-latki pod prąd
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gostek

  Oceniono 4 razy 4

  25 EUR za takie wykroczenie? Pewnie polscy policjanci chcieli pokazac jacy sa dobroduszni w stosunku do obcokrajowcow. Zart jakis a babie sie upieklo...

 • Gość: 2242g

  0

  to skandal ; gdzie "policja autostradowa" ? gdzie liczni i zazwyczaj bardzo gadatliwi użytkownicy CB radia ? a taką osobę natychmiast zatrzymać prawko, auto na lawetę i koniec jazdy, obojętnie czyj to obywatel.

 • Gość: gośc

  Oceniono 3 razy -1

  zrobiła to specjalnie to jeszcze POhitlerowska świnia pamiętająca wojnę
  i Polaków ma za nic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX