Clarkson, Hammond i May wracają! Będą mieli własne show

Pamiętacie imprezy Top Gear Live? Koniec z tą nazwą! Motoryzacyjne show będzie nazywało się teraz Clarkson, Hammond i May Live
Top Gear w świecie legoTop Gear w świecie lego

BBC zaczyna tracić wszystkie korzyści jakie płynęły z produkcji wieloodcinkowej serii Top Gear. Po wyrzucenia Clarksona komentarze widzów i fanów programu są bardzo negatywne. Oglądalność stacji skurczy się o kilka milionów widzów. Na dodatek okazało się, że organizatorzy znanej na całym świecie serii imprez na żywo, którzy korzystali z marki Top Gear w nazwie, zrezygnowali z niej. Jeremy Clarkson został w składzie prowadzących show i razem z kolegami z byłej redakcji będzie kontynuował serię występów na największych arenach i stadionach świata, ale pod nową nazwą.

O zmianie nazwy organizatorzy poinformowali za pomocą profilu na Instagramie. Wpis o treści "We're back on the road! #ClarkHamMayLive" zobaczyło 131 000 obserwujących profil. Strona internetowa także ma już nowy wygląd i jest zapowiedzią kolejnej trasy brytyjskich dziennikarzy. Razem wystąpią oni już 22 maja w Belfaście, a w czerwcu i listopadzie będzie można ich zobaczyć w Sheffield i Londynie.

Według organizatorów nie będzie już logotypów TopGear ani BBC, ale będą supersportowe samochody, kaskaderskie pokazy i oczywiście słynna trójka prowadzących. Witamy z powrotem Panowie!

Przeczytaj książki Jeremy'ego Clarksona i poznaj jego cięty język >>

ZOBACZ TAKŻE:

Toyota GT86 | Test | Historia nieznana

Toyota GT86 | Test | Historia nieznana

Więcej o:
Komentarze (39)
Clarkson, Hammond i May wracają! Będą mieli własne show
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: czemumojloginniedziala

  Oceniono 281 razy 69

  Wszyscy z kijem w d*pie, nie spinajcie się tak bo wam pęknie i wykrwawicie się wewnętrznie. Było wiele gwiazd estrady i ekranu które napadały na swoich asystentów, współpracowników i paparazzi. Rozbijali samochody na ludziach po pijaku lub narkotykach. Płacili kary, szli do więzienia lub na odwyk, odpracowywali społecznie. I wciąż byli kochani. JC powinien iść siedzieć na miesiąc, zapłacić odszkodowanie na rzecz poszkodowanego. Zamiast tego BBC zrobiła szopkę i strzeliła sobie w kolano. To jest dopiero dla mnie zagwostka.

 • Gość: czytelnik

  Oceniono 100 razy 30

  Może, kiedyś Pan autor Piotr Sielicki sam dostanie w twarz od osoby z którą współpracuje i wtedy zobaczymy jak go "powita z powrotem"

 • dev99999

  Oceniono 32 razy 18

  BBC to jednak ma klasę. Trzeba tępić buractwo nawet a zwłaszcza wśród celebrytów.

 • kaczynski7

  Oceniono 28 razy 10

  Proponuje zmienic nazwe na "STop Gear" i po sprawie!

 • Gość: leśny baton

  Oceniono 22 razy 10

  Redakcjo, widzę błąd w zajawce na głównej... Zgodnie z waszym pełnym inwencji trendem powinniście dać jakiś inny tytuł, może np. "Ta trójka prezenterów znowu razem"? Albo jakoś tak?

 • hiszpan25

  Oceniono 13 razy 7

  szkoda tylko ze nie ma planow na powrot do TV... bardzo lubilem TG.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX