Boguś i jego BMW M3 znowu w akcji | Teraz jest dobrym wujkiem?

Pamiętacie Froga, który szalał swoim autem po Warszawie, a następnie został zatrzymany przez policję? Boguś i jego białe BMW wrócili!
Mission: Impossible Rogue Nation | BMW M3 w jednej z głównych ról Mission: Impossible Rogue Nation | BMW M3 w jednej z głównych ról

Od lutego toczy się w sprawie jego wykroczeń proces. Boguś jednak nic sobie z tego nie robi. Wydaje się, że obrał teraz drogę dobrego wujka bo jak sam powiedział chce pokazać, że działa na rzecz miłośników motoryzacji.

Boguś poinformował swoich fanów, że nie odzywał się, bo był zajęty sprawami procesowymi, o których zamierza więcej powiedzieć w najbliższej przyszłości. Podobno z jego strony wyglądało to inaczej, niż opisywały media i teraz poświęci swoim działaniom znacznie więcej czasu.

Wieczorem białe BMW pojawiło się na ulicach Warszawy. Po 10 kilometrach jazdy, której przebiegu jednak nie znamy, Boguś został zatrzymany w okolicach Stadionu Narodowego przez sześć radiowozów. Na filmie, który możecie zobaczyć na facebooku, jego autor twierdzi, że Boguś jest ponownie szykanowany przez policję.

Nie przeszkodziło mu to jednak w kolejnych popisach na drodze. W nocy Boguś opublikował dwa filmy, na których BMW M3 jedzie z prędkością 270 km/h i prezentuje w tunelu nowy dźwięk zmodyfikowanego układu wydechowego.

Boguś pokazał także swoją drugą twarz i w niedzielę wziął udział w akcji MOTO Dzieciaki 3 ER i odwiedził dom dziecka w Kozienicach. Dzieci otrzymały prezenty i mogły usiąść za kierownicą białego BMW M3. Potem przyszedł czas na numer pokazowy, czyli przejazdy z Bogusiem na miejscach pasażerów. Z tego co główny bohater napisał na swoim facebookowym fanpage'u wynika, że chce brać udział w takich akcjach znacznie częściej. Czekamy jak to się skończy...

ZOBACZ TAKŻE:

BMW M3 / M4 | Znamy polskie ceny

BMW M3 / M4 | Znamy polskie ceny

Więcej o:
Komentarze (63)
Boguś i jego BMW M3 znowu w akcji | Teraz jest dobrym wujkiem?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ojciec Bogusia

  Oceniono 247 razy 219

  jesteśmy meksykiem europy że gimnazjaliści maja wytrysk na widok m3 power :) oraz bogusia któremu mama auto kupiła ...

 • Gość: gosc

  Oceniono 143 razy 115

  tak patrze na ten samochod bogusia i się zastanawiam ----dlaczego ma tylko cztery koncowki wydechu a nie np. dwanascie.

 • zacisze16

  Oceniono 111 razy 89

  wszyscy patrzą z boku i czekają... facet powinien być odseparowany od społeczeństwa...

 • Gość: Jan

  Oceniono 87 razy 75

  Jak to jest gościu zatrzymany a jednak jeżdzi????
  Przepraszam że nie rozumiem.
  A tak w ogóle to jak wielu zachwyca się debilizmem???

 • gomez12

  Oceniono 69 razy 49

  Czy dyrekcja domu dziecka w Kozienicach zdaje sobie sprawę z tego na co naraziła dzieci pozwalając im wsiadać do samochodu z tym popaprańcem?! Czy naprawdę trzeba tragedii by ktoś zrozumiał, że to jest człowiek stanowiący zagrożenie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX