Top Gear | BBC chciało przywrócić program, ale...

Wszystko wskazywało na to, że w najbliższą niedzielę ponownie przed telewizorami na całym świecie zasiądzie publiczność by obejrzeć kolejny odcinek najnowszego sezonu Top Gear. Nic z tego...
Top Gear w świecie legoTop Gear w świecie lego

W brytyjskiej prasie pojawiły się doniesienia, że BBC postanowiło dokończyć emisję trzech pozostałych odcinków 22 serii Top Gear oraz bonusowego odcinka prezentującego walkę pomiędzy trzema supersamochodami: McLarenem P1, Porsche 918 Spider oraz LaFerrari. Tak więc w najbliższą niedzielę BBC Brit mogło w Polsce liczyć ponownie na sporą oglądalność. Tak się jednak nie stanie.

Powodem jest sprzeciw redakcyjnych kolegów Jeremiego Clarksona, którzy na wieść, że sceny w studio mogą być dokręcone bez kolegi, co było warunkiem przywrócenia programy na antenę, powiedzieli stanowcze NIE.

Przyszłość programu nie jest więc pewna i w tym momencie trudno rozważać jakiekolwiek scenariusze. Wszystko będzie zależeć od wyników "dochodzenia", po którym dowiemy się, czy brytyjski nadawca zakończy współpracę z Jeremy Clarksonem, czy też nie. Do tego czasu Richard Hammond i James May raczej nie pomogą BBC w powrocie programu na antenę.

ZOBACZ TAKŻE:

Jaguar XKSS | Czy powstaną nowe egzemplarze?

Jaguar XKSS | Czy powstaną nowe egzemplarze?

Więcej o:
Komentarze (11)
Top Gear | BBC chciało przywrócić program, ale...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Koleś

  Oceniono 19 razy 9

  Nie zakończą współpracy z nim bo każdy odcinek ogląda na świecie 350 mln ludzi i przychód z tego tytułu jest kolosalny (sam Clarson ma ~10mln funtów prowizji).
  Z drugiej strony powinien dostać nauczkę bo jak można uderzyć osobę z którą się współpracuje prawie 10 lat za brak ciepłego posiłku ? mogli się zaśmiać i iść całą czwórką na kebaba :-)

 • j-44

  Oceniono 12 razy 6

  jak miał zapisane w kontrakcie [a chyba wszyscy trzej] o konkretnej porze ciepły posiłek TO TEN POSIŁEK MA BYĆ. Chyba,że żona powie Ci czytelniku,że przy ołtarzu nie przysięgała,że codziennie będziesz miał obiad na stole!

 • Gość: Piknik

  Oceniono 29 razy 5

  Dla mnie ważniejszy, jest Clarkson, niż jakiś (zapewne po zarządzaniu) Producent.
  Oni niech skończą współpracę z Clarkson, ja skończę z oglądaniem BBC

 • fakej

  Oceniono 8 razy 2

  Ciekawe ile koleś dostanie sianka za złożenie oświadczenia, że wogóle nie dostał po pysku ;)

 • niezalany

  0

  dziwne, byłem pewien że bbc ma lepszych prawników od kontraktów z "gwiazdami". przecież to jest irracjonalne że aktorzy (choćby najlepsi) decydują o widowisku, w którym "tylko" występują. bunt na pokładzie bbc? to im się nie powinno opłacać...

 • predator-x

  0

  Jak to, kilka dni temu widziałem chyba ten bonusowy odcinek w Australii?

 • jezioraniagara

  Oceniono 25 razy -9

  papuga i pajac
  na samochodach się zna jak ja na kosmosie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX