Top Gear w świecie lego

Wyjątkowa zapowiedź nowej serii Top Gear. Clarkson, Hammond i May przeniesieni do świata klocków lego
Monster GirlsMonster Girls | Nowe zdjęcia | Duża galeria

Top Gear - najbardziej znany program motoryzacyjny na świecie - powraca na ekrany w 22. sezonie. Po raz pierwszy polscy widzowie będą mogli śledzić akcję programu w tym samym czasie, co widzowie w Wielkiej Brytanii. Od drugiego odcinka emisje w obu krajach będą się odbywały o tej samej porze, w każdą niedzielę o godz. 21:00. W związku ze światową premierą kanału BBC Brit, na dzień inauguracji kanał przygotował dla swoich widzów podwójną porcję ich ulubionej rozrywki. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany o godz. 19:40, drugi o godz. 21:00 (symultanicznie z UK).

Nowy sezon Top Gear

Nową serię Top Gear zainauguruje niecodzienne spotkanie z fanami - Wieczór z Top Gear - podczas którego Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May opowiedzą o pracy na planie najnowszej serii i odpowiedzą na antenie na wybrane pytania nadsyłane przez fanów z całego świata. Transmisję wieczoru będzie można obejrzeć TU o godz. 22:00. Następnego dnia nagranie z polskimi napisami będzie dostępne na oficjalnym fanpage'u BBC Brit i na kanale YouTube.

BBC Brit (wcześniej BBC Entertainment) zadebiutuje w Polsce 1 lutego 2015 r. i będzie dostępny dla polskich widzów na wszystkich głównych platformach cyfrowych, kablowych i IPTV.
ZOBACZ TAKŻE :

c

Więcej o: