Skoda Fabia jak BMW Art Cars

Nowa Skoda Fabia jest bardziej emocjonująca i ma większe możliwości indywidualizacji niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz za sprawą portugalskiego artysty jest także ekspresyjnym dziełem sztuki

 

Nowa Skoda Fabia | Polskie cenySkoda Fabia | Polskie ceny

Oferując 125 kombinacji kolorystycznych, dynamiczny design i niezliczone opcje indywidualizacji, Fabia potrafi trafić w każde gusta, będąc nowoczesną ozdobą miejskich ulic. Skoda wprowadza tę ideę na kolejny poziom, prezentując wyjątkową, kreatywną interpretację swojego bestselleru: Fabię Street Art - pełne emocji, kolorowe i unikalne dzieło sztuki na czterech kołach, znanego portugalskiego artysty graffiti, Armando Gomesa.

Projekt realizowany był pod koniec października podczas międzynarodowej prezentacji Skody Fabia dla mediów. Tworzenie Skody Fabia Street Art było podzielone na kilka etapów. Na początku Armando Gomes położył na nadwoziu podkład w postaci linii i geometrycznych kształtów. Tak powstałe powierzchnie zostały pokryte różnymi kolorami. Na tym etapie artyście towarzyszyli dziennikarze lifestyle'owi z całego świata, którzy także testowali nowy model Skody w ramach prezentacji.    

Skoda Fabia drugiej generacji w cenie już od...

Portugalczyk Armando Jorge Aires da Costa Gomes jest uważany za jednego z najważniejszych artystów graffiti na świecie. Ma 31 lat, pracuje i mieszka w Lizbonie, zajmuje się także designem, ilustratorstwem i produkcją filmów.

Nowa Skoda Fabia to przełom w przeprowadzanej obecnie największej kampanii modelowej w dziejach czeskiej marki. Przed trzecią generacją tego wyjątkowo popularnego modelu stoi zadanie dalszego wzmocnienia pozycji czeskiej marki na międzynarodowym rynku. Zbudowana od podstaw trzecia generacja Fabii wyznacza nowe standardy segmentu: to więcej samochodu pod każdym względem.

Skoda Rapid Spaceback | Test | Stylowa Skoda

Już od kilku tygodni model ten w wersji hatchback dostępny jest w polskich salonach sprzedaży, w najbliższym czasie dołączy do niego wariant kombi. Młodsza Skoda Fabia jako pierwszy model produkcyjny ukazuje ewolucję języka stylistycznego marki, podążającego w bardziej ekspresyjnym, dyktowanym emocjami kierunku. Bardzo duży nacisk położono na indywidualizację - nowy hatchback dostępny jest w aż piętnastu wersjach kolorystycznych nadwozia. Przemyślany system indywidualizacji pozwala na wybór spośród aż 125 kombinacji kolorystycznych połączenia nadwozia z dachem, słupkami A, obudowami bocznych lusterek i obręczami kół.

ZOBACZ TAKŻE:

Skoda Fabia | Pierwsza jazda | Bestseller po raz trzeci

Skoda Fabia | Pierwsza jazda | Bestseller po raz trzeci

 

Zdjęcie Carplan Regenerator lakieru metalicznego 375ml Zdjęcie Kleen-flo Odświeżacz lakieru 275 Zdjęcie Wosk twardy K2 300g K2K073 CARNAUBA z gąbką ULTRA WAX
Carplan Regenerator lakieru Kleen-flo Odświeżacz lakieru Wosk twardy K2
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (7)
Skoda Fabia jak BMW Art Cars
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • grzegorzsrx

  Oceniono 23 razy 11

  z brzydkiego auta to i przez 500 kombinacji sie nic nie zrobi

 • Gość: andżej

  Oceniono 21 razy 7

  A fuj, nie przy jedzeniu

 • luki.wawa

  Oceniono 2 razy 2

  skoda nigdy nie będzie "emocjonująca" - to auto z definicji ma być nijakie dla każdego. Nie wiem ile ktoś ją pomaluje to zawszę będzie Skoda. Druga sprawa kto malował BMW art. Ile teraz kosztuje na aukcjach stare BMW art , a ile będzie kosztowała skoda za klika lat

 • zartiepl

  0

  Dzień bez wciskania szrotwagena i zdechłej kury to dzień stracony ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX